27 Haziran 2017 Salı

7 Temmuz'a dek Gökyüzünde Mars Pluto Karşıtı Sizi Nasıl Etkiliyor ? #Astroloji 
Gökyüzünde 2 ve 3 Temmuz 2017 tarihlerinde tam keskinleşen Mars Pluton karşıtı, 27 Haziran’dan 7 Temmuz 2017’ye dek etki aralığında kalıyor ve etkilerini bize hissettiriyor olacak.

Yengeç Oğlak ekseninde gerçekleşen bu karşıtlık ile bu zamana dek kendinize çizdiğiniz sınırlar, katı kurallar, mesafeli yaklaşımlar ve belirli prensipler ile geçmişten bugüne taşınan, artık katkı sağlamak yerine zarar veren, çürümüş, eskimiş, bugüne faydası olmayan herkes ve her şeyi dönüşüme uğratarak yaşamınızdan çıkarmak için ideal bir zamandasınız; ancak bu eylemleri yaparken özellikle fevri ve agresif davranmamayı tercih etmeli, aile büyükleri, kurumlar ve patronlarla ilişkilerinizi maksimum seviyede ılımlı tutmaya çalışmalısınız. Tutamadığınız noktada zaten belirli kırılmalar yaşayacaksınız demektir ve bu illa ki kötü anlama gelmemektedir. Bazen duygularınızı tamamen ve derinden ifade etmeye, açıklık göstermeye, sesinizi yükseltmeye ihtiyaç duyar ve ilişkilerinizi yeniden düzenlemeyi tercih edersiniz hepsi bu. 

İkili ilişkiler ve kariyer ekseninde mücadele doğurabilecek, çekişmeli, tartışmalı ve yıkıcı bir enerjinin içinden geçtiğiniz hafta genelinde, eğer bağlarınıza güveniyor ve ilişkilerinizi sağlam oluşturduğunuza inanıyorsanız zaten bu süreçten korkmanızı gerektirecek bir şey de yoktur; ancak problemli ilişkilere sahipseniz mutlaka bu zaman diliminde alt yapıdaki problemleri çok daha güçlü bir şekilde göreceksiniz demektir.
Aile büyüklerinize ve yaşlılara zaman ayırmak, onların ihtiyaçlarını karşılamak, huzurevi ziyaretleri, antik yerleri gezmek, tarih ve siyasetle ilgili konularda araştırmalar yapmak, kitap okumak gibi eylemler bu zaman diliminde daha pozitif bir etki yaratacaktır.

Yengeç Yeniay’ının ardından yaşanan bu süreç geçmiş ile yüzleştirerek (kişisel, ruhsal veya iş hayatınızdaki geçmiş), katı yönleri yumuşatmak ve agresiflik yerine yumuşaklık, esneklik, merhameti kabul etmek arasında bir seçim yapmanızı istiyor olacak. 

Etkileri hala devam eden Yengeç Burcu'nda Yeniay yazıma buraya tıklayarak hemen ulaşabilirsiniz: 

Neptün ile hala daha temas halindeki Mars, yaşamınıza yeni hayaller, yaratım gücü, olduğundan daha hassas bir ruhsal yaklaşım ile hareket etme kabiliyeti, merhamet, yoğun duygular, sevgi, esneklik ve duygusallık katıyor olacak. Bu karşıtlık zamanında belki de ağlıyor olacaksınız ve bunun büyük bir ruhsal arınmanın işareti olduğunu o anda fark edemeyeceksiniz. Oysa evren teslimiyet istiyor ve her şeyi kendi sınırlarınız, planlarınız ve kurallarınızla halledemeyeceğinizi size göstermek istiyor..

Bu süreçte kendimize sormamız gereken bazı sorular olacak;

-Yaşadığım yerden memnun muyum ? Değiştirmek istiyorsam harekete geçebilecek imkanlarım mevcut mu ?

-Aile bağlarım kuvvetli mi, varolan problemleri nasıl iyileştirebilirim ?

-Geçmişten bugüne zihnime takılıp kalan ve beni olumsuz anlamda meşgul eden duygularla nasıl yüzleşebilir ve geride bırakabilirim ?

-Sadece güvenli alan olarak bildiğim ve risksiz bulduğum için yaşamımda değiştirmek istemediğim ve bu yüzden de birçok fırsatı kaybettiğim neler var ?

-Temel güvenlik ve sevgi ihtiyaçlarımı hayatımdaki insanlara açıkça anlatabiliyor muyum ?
-Pasif agresiflik hayatımda var mı ?

-Benim dışımda gelişen ve bana zarar veren olaylarda kendi alanımı yeterince ve sakince savunabiliyor muyum ?

-Herhangi bir konuda kendi kabuğumu kırabilecek ve içimdeki güçsüz tarafı insanlara gösterebilecek cesaretim var mı ?

6 Temmuz'a dek iletişim, yakın ilişkiler, seyahatler, ticaret ve haberleşme gezegeni Merkür'ün geçişi hakkında detaylı yazıya buradan ulaşabilirsiniz: 


Sağlık
Mars Pluton karşıtlığı süresinde mide ve göğüs bölgeleri ile ilgili rahatsızlıklar tetiklenebileceği için, hassasiyeti olanların dikkat etmeleri gereken süreçtir.

Kişisel haritanızdaki etkilere göre  ;


Danışmanlık: http://www.didemsarman.com/astroloji-bireysel-danismanlik-2.html

Yeni açılacak Astroloji eğitimleri için bilgi: didemsarman@yandex.com


Burçlara Göre

Koç: Bu hafta iş hayatınızla ilgili hızlı değişimler yaşayabilir, size katkı sağlamayan iş ortamlarını geride bırakabilir, kendinize güçlü ve yeni hedefler belirleyebilirsiniz. Ancak bu süreçte aile ve iş hayatınızdaki ilişkileri ilgilendiren alandaki problemleri halletmeniz ve kendinizi agresif yansıtmamanız önemli. Sorunlu giden ilişkiler için bitirme zamanını anlatan bu zaman, bağları güçlü olanlar için geleceğe yönelik yeni adımlar, kutlamalar ve bekar olanlarınız için yeni tanışmaları işaret ediyor.

Boğa:  Bu zman diliminde partneriniz ve dostlarınızla iletişiminiz sınavlardan geçerken, yurtdışı, öğrenim, seyahatler, davalar, müzik, iletişim ve görüşmeler konusunda problemlerle karşılaşabilir ve bunları çözümlemeye çalışabilirsiniz. Özellikle partnerin ve dostların problemli iletişimi can sıkıcı olabilir. Hafta genelinde ailenizden destek görmek, yuvada yaşanan mutluluk, ev ve yerleşimle ilgili değişiklikler ile finansal anlamda desteklendiğiniz görünümler sizinle olacak. 

İkizler: Bu süreçte toplu paralar, finansal konular, eşinizden ve yakın dostlarınızdan gelen problemler ve onların yaşamındaki sıkıntılar size yansıyabilir. Ameliyat vb. olayları imkanınız varsa ertelemeyi tercih edin ve yaşamınızı riske sokacak hareketlerden uzak durun. Spiritüel bir zamanda olduğunuz için, sezgilerinize güvenin ve psikolog, spiritüel öğretmenlerden yardım almayı tercih edin. Hafta genelinde iş ve özel yaşamda yeni görüşmeleri, tanışmaları destekleyen, seyahat, öğrenim, eğitimler, beklenen haberlerin alınması konusunda yardımcı görünümler sizinle olacak. 

Yengeç: Bu hafta bağları sağlam olmayanların, yakın dostluk ve ikili ilişkileri biterken, hafta genelinde yakın ilişkileriniz ve ortaklar, avukatlar, dostlar da dahil olmak üzere evlilik, partnerliğinizdeki sorunları aşmak üzere hareket ediyor olacaksınız. Diğer yandan haftanın tamamında alım satım, finansal işler ve iş hayatınızdaki girişimlerinizi destekleyen bir enerji sizinle olacak.


Yeni açılacak Astroloji eğitimleri için bilgi: didemsarman@yandex.com


Aslan: Bu zaman diliminde iş ilişkilerinizde problemlerle karşılaşabilir, günlük yaşamınızda stres seviyenizi arttıracak olaylarla karşılaşabilirsiniz. Ruhsal ve bedensel sağlığınızı korumanız özellikle sırt, eklem, iskelet sistemi, dişler ve mide problemleriniz varsa kontrollü olmanız önemlidir. Bu zaman diliminde vize, seyahat işlemleri, aile ilişkileri konusunda problemleri çözmeniz gerekebilir. Meditatif ortamlar ve müziklerden bu süreçte yararlanmanız ruhunuza iyi gelecek. 

Başak: Bu süreçte özel yaşamınızda problemleri çözmek üzere hareket edeceksiniz. Özellikle çocuklarla ilişkiler, tatillerle ilgili problemler, arkadaşlık ve özel yaşamdaki sorunların size yansıması sonucunda yaşamınızda yeniden düzenlemeler yapıyor olacaksınız. Hafta genelinde finansal anlamda beklentilerinizi karşılayabilecek bir süreç sözkonusu iken, dinlenmeye zaman ayırmanız, ruhsal gelişiminizi destekleyen aktiviteler yapmanız yardımcı olacaktır. 

Terazi:  Bu süreçte ne olursa olsun karamsarlık tuzağına düşmemeli, aile ve sevdiklerinizle olan ilişkilerinizde dikkatli davranmalı, iş ilişkilerinizdeki problemleri görerek, patronlarınızın yaklaşımlarına göre yeni adımlar belirleyebilirsiniz. Bu süreç size geçmişle ilgili konuları tekrar getirebilecektir. Ev ve yerleşimle ilgili düzenlemeleri imkanınız varsa bir sonraki hafta yapmanız faydalı olacaktır. Hafta genelinde ikili ilişkilerinizde yeni tanışmaları destekleyen, organizasyonlar, kalabalık ortamlardan fayda göreceğiniz, olası kutlama, nişan, düğün gibi etkinliklere zemin hazırlayan görünümler sizinle olacak

Akrep: Bu süreçte yakın çevre, akrabalar, kardeşler, komşular ve trafikteki problemler size yansıyabilir. Özellikle iletişiminize dikkat etmeli, kendinizi kötü gösterecek diyaloglar kurmamayı tercih etmelisiniz. İnternet, yazılı ve sözlü görüşmeler, anlaşmalar konusunda geçici sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Hafta genelinde kariyerinizi ve finansal kaynaklarınızı olumlu etkileyecek gelişmelere açık bir zaman dilimindesiniz. İlişkilerinizde eğer iletişiminize dikkat ederseniz, mutlu ve enerjisi yüksek bir hafta geçireceksiniz. 

Yay: Bu süreçte para kontrolü sağlamalı, gereksiz harcamalardan kaçınmalı ve para ilişkisi kurduğunuz insanlara dikkatli yaklaşmalısınız. Kendinize verdiğiniz değerin test edileceği  bu hafta, özellikle partnerinizin  ve yakın dostlarınızın sıkıntıları size yansıyabilir. Hafta genelinde yurtdışı bağlantılı işler, seyahatler, öğrenim, iş ilişkileri kurma, özel yaşamınızda yeni başlangıçlar ve tatilleri destekleyen bir enerji sizinle olacak. 

Oğlak: Bu süreçte stres seviyenizi yükseltebilecek durumlarla karşılaşabilir ve ilişkilerle ilgili problemlerinizi daha net gözlemleyebilirsiniz. Problem olan ilişkileri bitirme kararı alırken, çevrenize karşı agresif davranmamanız ve kendinizi kötü göstermemeniz önemlidir. Sırt ağrıları, genel sağlık sorunları, mide problemleri gibi konulara özellikle hassasiyet göstereceğiniz bu süreçte, güç dengesi tamamen sizde olsa da, ilişkilerinizdeki sorunları çözümlemek üzere hareket ediyor olacaksınız. Hafta genelinde finansal kaynaklarınızı destekleyen, ruhsal olarak özgürlük ihtiyacınızın arttığı, ev ve yerleşimle ilgili konularda yeni kararlar alabileceğiniz, geçmişten gelen kişilerle karşılaşabileceğiniz bir enerjide olacaksınız. 

Kova: Bu süreçte yalnız kalmaya, dinlenmeye, tatil yapmaya ve ruhsal gelişiminizle ilgili çalışmalar yapmaya ihtiyacınız olacak. Bu zaman diliminde iş hayatınızla ilgili sorunları çözümlemeniz gerekirken, yasadışı ortamlardan uzak durmanız ve gizli düşmanlarınızdan haberdar olmanız sonucu yaşamınızda size zarar veren herkesi uzaklaştırmaya çalışmanız yararlı olacaktır. Bir karma haftası yaşadığınız için sözleriniz ve eylemlerinize dikkat etmeli, rüyalarınızı not etmeyi tercih etmeli ve ruhsal, bedensel sağlığınıza özen göstermelisiniz. Hafta genelinde geçmişten gelen konular sizinle olacak. Bu süreçte diğer yandan, ilişkiler ve ortaklıklarla ilgili yeni fikirleriniz oluşabilirken, yaşamınıza ruhsal olarak bağlantınız olan insanlar katılıyor olacak. İş ve özel yaşamınızdaki görüşmeler, teklifler açısından uygun bir zamanlamada olacaksınız.
 
Balık: Bu süreçte arkadaş çevreniz, gruplar, kalabalıklar, internet ve oluşturulan planlarınız ile ilgili problemlere açık bir zamandan geçerken, özellikle yeni başlayan ilişkiler, arkadaşlıklar ve çocuklarınızla ilişkileriniz testlerden geçiyor olacak. Bu zaman diliminde finansal konular ve iş hayatınızda destekleneceğiniz, iş görüşmeleri, günlük rutin işlerin hız kazanması ve maddi manevi hediyeler anlamında şanslı bir zamanda olacaksınız. Yeni açılacak Astroloji eğitimleri için bilgi: didemsarman@yandex.com

SOSYAL MEDYA 
Facebook’ta beni takip edin:
Twitter’da beni takip edin:
 İnstagram’da beni takip edin: 
Youtube Kanalıma ücretsiz üye olarak yeni videolarımdan hemen haberdar olun:

Didem ŞarmanHiç yorum yok:

Yorum Gönder