8 Kasım 2015 Pazar

11 KASIM 2015 AKREP YENİAY / HER ŞEY DEĞİŞİYOR... #Astroloji


Zararım bir tek kendime, sen alanıma yaklaşmaya çalışmadıkça…
İçimdeki gücün görünmez elleri, görünmez gözleri ve görünmez bir şiddeti vardır;  bilmezsin..


 11 Kasım saat 19.47’de Akrep Burcu’nda Yeniay gerçekleşiyor. 

Etkisini hafta genelinde gösterecek olan Yeniay zamanında gökyüzünde yoğun olarak “Manevi güçlenme” teması vurgulanıyor olacak. Akrep, yara aldığında bile kendini yenileyebilen, manevi olarak çok güçlü ve dönüşümü simgeleyen bir alandır. Herkesin haritasında Akrep Burcu bir alanı yönetir, dolayısıyla ondan hariç bir yaşam düşünülemez. 12 Burç, 12 farklı etkisi ile herkesin haritasında bir alanda yaşamaya devam eder. Bunlar deneyim dünyamızı anlatan yapı taşlarımızdır. Akrep zamanlarında psikolojik savaşlar verir, manevi olarak güçlenir ve varolan savaşlarımızı çoğu zaman açıktan savaşarak değil, gizli savaşlar ve mücadeleler başlatarak kazanırız. Bu hali ile dürüstlüğü anlatmaz, ne var ki kendisine zararı olmamış hiçbir şeye de senelerce kin beslediği görülmemiştir.

Akrep’te iyileştirme ve şifalanma vardır, ruhsal dönüşümün en önemli anahtarları, önce dibi görmek, sorunlarla tam olarak yüzleşmek, kendi hatalarını görmek ve ardından şifayı kabul etmektir. Diğerlerinin negatif enerjisini emerek üstlenen ve esasen başkalarının durumunu belki onlardan bile daha iyi öngörebilen tek burç Akrep’tir. Onun mücadelesi kendisiyledir ve alanına yaklaşmadığınız sürece size zarar vermeyi düşünmeyecektir.

Akrep Yeniay’ı zamanında açıktan değil, ancak gizli olarak sizinle uğraşan insanlarla yüzleşebilirsiniz. Karşınıza çıkmaya cesaret edemeyenler, bir şekilde gizli planlar geliştirebilirler, ne var ki sonunda bir şekilde onların kim olduğunu öğrendiğiniz, yüzleştiğiniz zamanlardır.

Akrep’in en büyük düşmanı kendisidir. Hırs, intikam, saplantı ve kin en büyük gölgeleridir. Bu açıdan bakıldığında bu Yeniay insanların içindeki kin, nefret, öfke, saplantı ve hırsları ortaya çıkaracağı için etrafınızı iyi gözlemlemenizi ve bu duygulara sahip olan insanlardan uzak durmayı tercih etmenizi öneririm. Tabi ki kendi içinizde varolan olası bu duyguları dönüştürmek, psikolog, psikiyatrist, spiritüel işler yapanlar, danışmanlardan yardım almak için de en ideal zamanda olduğunuzu da hatırlatırım.. Bu süreç aynı zamanda bedensel dönüşüm açısından da uygundur. Cerrahi müdahaleler, ameliyatlar bu süreçte etkili olurlar. Manevi ve bedensel olarak dönüşmek, yük olan duygulardan ve insanlardan uzaklaşmak için daha iyi bir zaman yoktur.

Akrep’teki geçmişi unutmama hali, Yeniay zamanında size geçmişten insanları ve olayları hatırlatabilir ve birebir karşınıza da çıkarabilir. İşte size yüzleşmek ve sonrasında yolunuza bakmak için en ideal zaman !

Yeniay’a kavuşum yapan sabit yıldız Zuben Elschemalı sabit yıldızı, sosyal reformlarla ilgili olup, zamanında Özgecan Aslan veya Ali İsmail Korkmaz cinayetinde olduğu gibi, toplumun belirli bir alana duyarlılık göstermesine sebep olabilir. Elbette dilerim ki böyle vahşi olaylar aracılığı ile böyle bir duyarlılık oluşmasın. 

Yeniay anında Asc’de konumlanan sabit yıldız Alhena, Araplar tarafından “Gururla yürüyen” şeklinde isimlendirilmiş olup, bilinçli veya bilinçsiz olarak bir misyonu olan ve bu misyonu yerine getirecek olan kişiyi anlatır. Yıldız aynı zamanda aşırı duyarlılık, hayal gücünün artması ve ayak yaralanmaları ile ilgilidir. Sizin bu dünyadaki misyonunuz sizce nedir ? İnsanlara ve kendi gelişiminize olan katkınızı nasıl değerlendiriyorsunuz ? 

Yeniay anında, onun yöneticisi olarak Başak Burcu’nun 29. derecesinde konumlanan Mars, bağırsak bölgesi, sinir sistemi, kan dolaşım sistemi, damarlarla ilgili rahatsızlığı olanların daha dikkatli olması gerektiğine işaret ederken, bu süreç ifade sorunlarınıza vurgu yaparak, kendinizi olduğu gibi öfkenizle veya sevgi ile ifade etmenizin faydalı olacağını gösteriyor. Kendinizi kibar veya sevgi dolu olmaya zorlamak yerine, biriktirdiğiniz duygularınızı paylaşmanız belki de bu hafta size iyi gelecek ! Yanıklara, kazalara, kesici delici aletlerle yaralanmalara da yine dikkat !

Spiritüellerin özellikle kök çakra ve karın bölgesine çalışması Yeniay zamanı enerjinizi güçlendirecektir.

Yeniay’ın Jüpiter’den aldığı ılımlı görünüm, hafta genelinde olayları büyütebilecek bir etkiye sahipken, ani alevlenen tartışmalar, cesaretini gereksiz yere, yanlış yerde göstermeye çalışan insanlar gibi durumlarla karşılaşabileceğinize işaret ediyor. 

ÜLKESEL ve DÜNYA’DA ETKİLERİ,
-Gazeteler, gazeteciler ve yazarları zor durumda bırakabilecek bir haftadayız.
-Dünya için önemli bir keşif zamanı.
-Yangın riski, özelikle gazeteler, kütüphaneler, bilgi saklanan yerlerde gelişebilecek yangınlar.  
-Öne çıkan cinayet konusu ve orta çaplı deprem riski.
-Nefret suçlarının ortaya çıkabilme olasılığı
-Kimyasal maddeler ve kimyasal silahlarla ilgili gelişmeler ve nükleer santral ile ilgili problemler.
-Cerrahlar, cerrahi gelişmelerle ilgili bilgilerin ortaya çıkması
-Tıp alanında yenilikler
-Mafya, genelevler, cinsellik işçisi olanlarla ilgili konuların gündemde olması.
-Sanatçı ölümleri
-Uçaklar, havacılık, üniversiteler ve hukuksal konuların gündeme gelmesi.
-Siyasette muhalefet alanında yaşanabilecek problemler.

SAĞLIK ANLAMINDA
-Cinsel bölgeler, üreme organları, sinir sistemi, bağırsak bölgesi ve ruhsal problemlere yatkın zaman.

YENİAY ZAMANI YAPABİLECEKLERİNİZ
-Şifacıya, spiritüel öğretmene başvurmak,
-Enerji çalışmaları uygulamak
-Tıp alanına başvurmak,
-Psikolog, psikiyatristler ve danışmanlardan destek almak
-Medyumlarla görüşmek
-Cerrahi işlemleri yaptırmak
-Kendinizi her koşulda daha iyi ifade etmeye çalışmak
-Kin, nefret, öfke ve hırs duygularından arınmaya niyet etmek
-Manevi gücünüzü keşfedeceğiniz aktivitelere başlamak
-Olan her ne ise gerçekle yüzleşmek
-Ölümün bir son olmadığı idrakine varmak, yaşam ve ölüm döngüsü üzerine düşünmek..
-Çalışma hayatınızda varolan problemlerle yüzleşerek, gerekirse bazı insanları yaşamınızdan çıkarmak.

BURÇLAR  
 
KOÇ
Yeniay sizin ruhsal dönüşüm, manevi olarak güçlenme, finansal konular, burs, nafaka, miras, başkalarından gelen gelirler, sırlar ve spiritüel eğilimler alanınızda gerçekleşiyor. Hafta genelinde maddi olarak beklediklerinizi elde edebilirsiniz, ancak diğer yandan hayatınızda daha önce fark edemediğiniz sırlar ve göremedikleriniz aydınlanıyor olacak. Dolayısıyla alacağınız haberler ve göreceklerinizle bir nevi aydınlanma yaşıyor ve kim dost kim düşman daha iyi anlıyor olacaksınız. Özellikle partnerinizle ve yakın dostlarınızla ilişkilerinizde asıl niyetler ortaya çıkabilecek. Bu süreçte manevi gücün sizde olduğunu bilerek hareket edin ve abartılı yaklaşımlardan kaçınarak, olayları gözlemeyen taraf olmayı tercih edin. Ameliyatlar, ruhsal ve bedensel şifa için uygun zamandasınız. Dolunay haftasında yakınlarınız, yakın çevreniz, akrabalarınız ve kardeşlerinizle iletişiminizde daha yapıcı tutumlar beslemeniz gerekecek. Bu süreçte yaşam ve ölüm ekseni üzerine düşünebilir, her şeyin ne kadar boş olduğunun idrakine varabilir ve kendiniz için yeniden ve daha iyi bir yaşam yolu çizme arzusuna erişebilirsiniz. İçinde bulunduğunuz spiritüel titreşimlerin artması ile anlamlı rüyalar görebilir, ruhsal olarak kendi gücünüzü arttıracak şifa çalışmaları deneyerek enerjinizi yükseltebilirsiniz. İlişkilerinizde iletişiminizi sabit tutmalı ve olaylar karşısında tavır almak yerine, daha sakin ve kendinizi gözeten bir davranış modeli ile yaklaşmayı tercih etmelisiniz. Bekar olanlarınız bu süreçte yeni insanlarla tanışabilir ve flört edebilirsiniz. Bedensel ve tensel ihtiyaçlarınız artarken, ruhsal olarak da tatmin olmak isteyecek ve yaşamınızdaki insanlardan yüzde yüz ilgi bekliyor olacaksınız. Sağlık alanınızda beslenme düzeninize ve bağırsak bölgenize dikkat etmeniz faydalı olacak.

BOĞA
Yeniay sizin ikili ilişkiler, yakın dostluklar, evlilik ve partnerlik alanınızda gerçekleşerek, hafta genelinde yakın ilişkilerinizi yeniden gözden geçirmenizi ve düzenlemenizi sağlıyor olacak. Özellikle güçlü olan taraf siz olduğunuz için, eylemleriniz ve sözlerinizde aşırıya giderek, agresif bir tutum sergilemek yerine, koşullar ne olursa olsun sakince serbest bırakmayı kendinize hatırlatmayı tercih edin. Bu süreçte kendinizi ifade ediş şekliniz normale göre daha sert ve kırıcı olabileceği için, kişilerin ilk hatasında onları hayatınızdan çıkarma odaklı veya kırıcı davranabilme ihtimaliniz sözkonusu olacak. Hafta genelinde ilişkilerinizdeki dengeyi daha iyi sağlamanız gereken koşullar varken, yaşamınızda size katkı sağlamayan insanları da kesin bir şekilde hayat yolunuzdan çıkarıyor olacaksınız. Bu süreçte sağlığınıza dikkat etmenizi önermekteyim. Finansal konularda risk almadan ilerlemeniz gereken bu dönemde, kiminle yola devam edeceğinizi beliyor olacak ve hayatınıza bir yandan yeni insanlar katılırken, diğer yandan eskide kalması gereken insanların da gidiyor olduğunu gözlemleyeceksiniz. Bekar olanlarınız için yeni flörtler ve tanışmaları gündeme getiren bu dönemde, gereksiz olan herkes yaşamınızdan giderken, uzun vadede sizi mutlu edecek insanlar yaşamınıza katılıyor olacak. Avukatlara, danışmanlara başvurmak için de ideal zamandasınız.

İKİZLER
Yeniay sizin iş hayatı, günlük rutin işler, sağlık, yanınızda çalışanlar, yardımcılarınız ve evcil hayvanlarınızı etkiliyor olacak. Olasılıkla hırs yaptığınız veya uzun zamandır içinize attığınız konuların aniden patlaması ve bunların sağlığınıza yansıma ihtimali de sözkonusu olacağı için, haftayı mümkün olduğunca sakin ortamlarda, pozitif enerjili insanlarla geçirmeye çalışmanız işinize yarayacak. Bu süreçte sanatsal faaliyetler, yaratıcılık gerektiren işlerden faydalanmak ruhunuza iyi gelecek. Çalışma ortamınızda sizinle sorunu olan insanları daha rahat algılayabileceğiniz bu dönemde gücün sizde olduğunu unutmayın ve ilk olayda panik olmayın. Şartları ve koşulları gözlemleyerek devam edin, çünkü bir şekilde kazanan siz olacaksınız. Sağlığınıza, özellikle üreme organları ve ruhsal sağlığınıza daha fazla özen gösterin, rahatsızlığınız varsa kontrollerinizi ihmal etmeyin. Yeniay haftasında araştırmalar yapmak, daha önce bilmediklerinizi öğrenmek için de ideal etkiler altındasınız. İkili ilişkilerinizde iletişim testlerinin devam ettiğinin bilincinde olun ve toleransınızı arttırmaya çalışın. Artık dengeleyemediğiniz durumlar varsa da, yollarınızı ayırma kararı alacağınızın bilincinde olun. Bu süreçte evcil hayvanlarınızın sağlığına daha fazla özen gösterin ve evinizdeki değerli eşyaları koruyun. İlla ki sizden alınacak diye bir durum yok, merak etmeyin bu sadece bir önlem J Bu haftayı kendi içinizde ve dengeli olarak atlatmanız, aynı zamanda ruhsal ve bedensel sağlığınız için de çok önemli. Hiçbir şeye kendinizden daha fazla değer vermemeyi tercih edin.

YENGEÇ
Yeniay sizin aşk hayatı, çocuklar, eğlence, flörtler, tatiller, reklam ve tanıtımlar alanınızda gerçekleşiyor. Hafta genelinde özel hayatınız ve çocuklarınızla ilişkilerinizde alt tabanda yatan olası sorunlarla karşılaşacağınız bir nevi aydınlanma dönemi yaşıyor olacaksınız. Bekarsanız sizi çok tutkulu bir ilişkiye çekebilecek olan bu zaman diliminde, yaşamınızda ya hep ya hiç mantığı ile hareket edecek, görüştüğünüz insanlarla daha derin bağlar kurmayı arzuluyor olacaksınız. Ancak ilişkisi devam edenleriniz için bu süreç, sırların ortaya çıkabileceği ve olasılıkla sorunlarla yüzleşilmeye hazır olunması gereken bir zamanı anlatıyor olacak. Bu süreçte çocuklar alanınız etki altında olduğu için onlarla ilgili gelişmeler de yine sözkonusu olabilecektir. Hafta genelinde günlük yaşamınızda sizi rahatlatan ortamlarda bulunmayı tercih edin ve daima olumlu duygularda kalın. İşlerinizin reklam ve tanıtımlarını daha iyi sağlayabileceğiniz bu zaman diliminde, eğer süreci iyi yönetebilirseniz, ilişkilerinizde partnerinizi kendinize daha çok bağlayabilme ve ilişkilerinizi derinleştirebilme olasılığınızın da olduğunu unutmayın. Sizin gibi hisleri ile yaşayan insanların, en ufak olumsuz duygusu, karşı tarafa hemen geçtiği için, hafta genelinde daima iyi düşüncede ve iyi eylemde kalın. Yakın çevre ilişkileri, görüşmeler, internet, iletişim aletleri ve seyahatlerle ilgili geçici problemler yaşayabilirsiniz.

ASLAN
Yeniay sizin aile, yuva, yerleşim, aile büyükleri ve ruhsallık alanınızda gerçekleşiyor. Hafta genelinde ruhsal olarak çok güçlü olacağınızın farkında kalın ve her olayda kendinizle yüzleşmeyi tercih edin. “Bu bana ne hissettirdi, bu benim için gerçekten iyi mi..” sorularını kendinize sıklıkla tekrarlayın, çünkü bu süreçte kendinize en iyi gelen kişi yine siz olacaksınız. Özellikle aile ve yakınlarınızla ilişkilerinizde daha önceden göremediğiniz konuların farkına varacağınız bu dönemde, yakınlarınız ve arkadaş çevrenizle ilgili sorunlar size yansıyabilecek. Dolayısıyla en temelde yatan ihtiyaçlarınızla yüzleşecek ve yaşamınızdaki insanları en yakından en uzağa dek yeniden sıralandırıp, ilişkilerinizi buna göre belirliyor olacaksınız. Evinizle ilgili değişimler için uygun olan bu dönemde, eve ait güvenlik vb. konuları yeniden değerlendirebilir, belki kendinize bir alarm sistemi almayı düşünebilirsiniz. Özellikle danışmanlar, psikolog ve psikiyatristlerden destek almak için faydalı olan bu dönemde aile bireylerinizin sorunları ile meşgul olabilir, ilgili konuları çözümlemek için hareket edebilirsiniz. Hafta genelinde çocuk sahibi olmak isteyenleriniz elverişli bir dönemden geçerken, hiçbir şeyi içselleştirmemeyi ve olayları akışına bırakarak, biraz da kendiniz için rahat yaşamayı hatırlamayı tercih edin. 

BAŞAK
Yeniay sizin kardeşler, akrabalar, yakın çevre, trafik, seyahatler, eğitim öğretim, yazılı ve sözlü iletişimi ilgilendiren alanınızda gerçekleşerek hafta genelinde yakın çevrenizle olan ilişkilerinizi testten geçiriyor olacak. Bu süreçte yakınlarınızla ilişkilerinizde daha önceden göremediklerinizi görebilir, ilişkilerinizi buna göre yeniden düzenleyebilirsiniz. Önemli haberler alacağınız bu süreçte aslında sizden habersiz hiçbir şey olmuyor olacak. Dolaylı ve direkt yollardan haberler alacak, dolayısıyla yeni bir aydınlanma yaşıyor olacaksınız. Görüşmeleriniz, anlaşmalar ve teklifler açısından ideal olan ve size fırsatlar veren bu süreçte, zihninizde korku ve kaygı biriktirmeyin ve intikam, hırs, nefret duyguları ile hareket etmemeyi tercih edin. Tavırlarınızı insanların tavırlarına göre değil, kendi ruhsal dünyanıza göre ayarlayın; kısaca kötü ile kötü, terbiye sahibi olmayanla da bir olmayın. Devam eden ilişkileriniz ve dostluklarınızı iletişim sınavlarına tabi tutacak olan bu süreç, diğer yandan güçlü insanlarla yeni bağlantılar kurmanıza, internet ve sosyal medya işlerinizi tamamlamanıza, teklifler almanıza ve kendinizi çok daha güçlü ifade etmenize sebep olacak. Sağlık durumunuza özen gösterin ve özellikle ruhsal sağlığınıza önem verin.

TERAZİ
Yeniay sizin parasal kaynaklar, yetenekler, kendinize verdiğiniz değer ve finansal işleriniz alanında gerçekleşiyor. Hafta genelinde yaşamınızda para konuları önplana çıkabilirken, finansal ve olası alım satım konularındaki işlerinizi tamamlayabilir, yaşamınızda biraz da maddeye değer vermeniz gerektiğini hatırlayabilirsiniz. Bu zaman diliminde arkadaşlarınız ve topluluklarla oluşabilecek sorunlara karşı dikkat etmeniz ve yaşamınızda her ne olursa olsun kendi değerinizi sürdürmeniz önemli olacak. Bir şekilde bu hafta sırlara vakıf olabilecek, daha önceden bilmediğiniz gerçeklerle de yüzleşme imkanı bulabileceksiniz. Özellikle eş ve yakın dostlarla iletişimde daha dengeli davranılması gereken Yeniay haftasında iş hayatınızda beklediğiniz bir gelişmeyi yakalayabilecek, iyi ve güçlü görüşmeler yapabileceksiniz. Unutmayın ki ruhunuza ve ilişkilerinize verdiğiniz değer kadar, maddi konular da yaşamsal açıdan önemlidir ve gereklidir. Haftanın sizin için genel yoğunluğu sizin için bu doğrultuda ilerliyor olacak. İlişkilerinizde son haftalarda devam eden kaotik süreçlerin sona ermesine sadece birkaç gün kaldı Terazi !

AKREP
Yeniay sizin toplum içindeki tavır ve davranışlarınız, bedensel ve ruhsal sağlığınız, yaşam enerjiniz ve ilişkilerinizdeki bakış açınızı ilgilendiren alanınızı etkiliyor olacak. Hafta genelinde öncelikle sağlığınıza oldukça dikkat etmeli, hiçbir şeyi stres yapmamalı ve “bırakabilmeyi” öğrenmelisiniz. Size yük olan, zarar veren, kısıtlayan, engelleyen her durum, duygu ve olay ile artık vedalaşmaya niyet edin ve huzura bu süreçte kucak açmayı tercih edin. Özellikle en yakınlarınızla ilişkilerinizi ciddi testlerden geçirecek olan bu süreç, güç dengelerini sizden tarafa kaydıracağı için, size olumsuz etki eden her şeyi keskin bir şekilde bırakmayı tercih ediyor olacaksınız. Kurallarınızı, sınırlarınızı ve şartlarınızı yeniden belirleyeceğiniz bu zaman diliminde, sürecin verdiği stres fiziksel sağlığınıza yansıyabileceği için mümkün olduğunca sakin ve anlayışlı olmak, “kabul enerjisinde” kalmak size iyi gelecek.  Özellikle yaratıcılık gerektiren işler, sanatsal faaliyetlerin ruhunuza iyi geleceği bu zaman diliminde, bekarsanız yeni insanlarla tanışabilir ve özel yaşamınızda yeni bir sayfa açabilirsiniz. İlişkisi devam edenlerinizin özellikle testten geçeceği bu zaman diliminde ya tamam ya devam diyecek ve ilişkinize yeniden yön veriyor olacaksınız. Yeniay haftası duygularınız üzerinde etkin rol oynarken geçici rahatsızlıklar hissedebilir, kendinizi agresif ifade edebilirsiniz. Ne var ki bu zaman dilimi aynı zamanda iş hayatınız açısından destekleyici ve yeni başlangıçlara açık bir süreci vurguluyor.

YAY
Yeniay sizin kayıplar, ruhsallık, rüyalar, iyileşme, şifa ve gizli düşmanlar alanınızda gerçekleşiyor. Bu hassas süreçte yaşamınızda size zarar veren duyguları ve insanları daha rahat keşfedebilecek, yaşamınıza yeniden yön veriyor olacaksınız. Özellikle kötü niyetli düşünmemeniz ve kötü niyetli adımlar atmamanız gereken bu süreçte, niyetinizi ve davranışlarınızı olumlu ve iyimser tutmak size çok iyi gelecek. Yeniay ruhsal ve bedensel olası rahatsızlıklarınıza şifa vermek üzere çalışıyor olacağı için, kendinize bir iyileşme süreci tanıyabilir, sessiz sakin ortamlarda bulunup, ruhsal olarak sizi rahatlatan çalışmalar yaparak bu süreci faydalı geçirebilirsiniz. Özellikle enerji çalışmaları, meditasyonlar ve kendinize göre yapacağınız niyetler bu süreçte daha etkili olacak.Yeniay haftasında yalnız kalmak, içe dönmek, sosyalleşmek yerine kendi halinizde kalmanın faydalarını görebileceksiniz. İkili ilişkileriniz ve iş hayatınızdaki iletişim problemlerine dikkat etmeniz gereken bu süreci daha çok içe dönüp, kendi yaşamınızı sorgulayarak geçirmeniz daha yardımcı olacak. Bu zaman diliminde geçmişten gelen insanlarla görüşebileceğiniz gibi, yaşamınızda ve rüyalarınızda sıklıkla geçmiş teması vurgulanıyor olacak. Bu noktada duygularınızı kontrol ederek, kendi yaşamınızda bir dönüşüm sağlamanız ve size faydası olmayan duygulardan uzaklaşarak, yaşamınıza iyimser ve yeni bir yol çiziyor olmanız önünüzü açıyor olacak. Hafta genelinde patronlar, aile büyükleri, resmi kurumlarla ilgili sorunlar geçici olarak yansıyabilir. 

OĞLAK
Yeniay sizin arkadaşlıklar, gelecek planlarınız, projeler, topluluklar ve kariyer gelirleri alanınızda gerçekleşiyor olacak. Yeniay haftasında arkadaş çevresi ve gruplarla ilgili sorunlar ön plana çıkarken, hayatınızdan bir arkadaşınızın çıktığını gözlemleyebileceksiniz. Güçlü projelerin içinde yer alma, geleceğe yönelik önemli kişilerden destek alma ve iş hayatınızda öne çıkma şansınız var. Bu süreçte kalabalık ortamlar, internet ve arkadaş çevrenizde yaşanacak sorunlara rağmen, geleceğe umutla bakıyor ve güçlü hedefler belirliyor olacaksınız. Nitekim, bu Yeniay beklemediğiniz bir projede yer almanıza aracı olabileceği gibi, iş hayatınızda beklenmedik bir açılım yaratmanıza da sebebiyet verecek. Devam eden iş ilişkilerinizde iletişim sorunlarına karşı temkinli olmanız gerekirken, diğer yandan yeni gelişmelere de açık bir sürecin içinde olacaksınız. Hayatınızdaki insanlar, özellikle yakın ilişkileriniz bu zaman diliminde kendilerini agresif ve beklenmedik tepkilerle ifade edebilir, yaşamınızdan uzaklaşmak isteyebilirler. Bu noktada onlar sizin geleceğinizde olacak mı yoksa olmayacak mı bunun kararını siz veriyor olacaksınız. Hafta genelinde sinir sisteminizi korumanız ve sakin ortamlarda yer almanız size iyi gelecek.

KOVA
Yeniay sizin kariyer, aile büyükleri, sizden yaşça büyük kişiler ve yaşam hedeflerinizi ilgilendiren alanınızda gerçekleşiyor olacak. Hafta genelinde kariyer alanınızda olası sorunları görüp gözlemleyeceğiniz, patronlar, aile büyükleriniz ve sizden yaşça büyük kişilerle ilişkilerinizde alt yapıda var olan olası sorunların bir bir ortaya çıkacağı bir süreç yaşıyor olacaksınız. Yine de bu zaman dilimi bir yandan sorunlara sebep olurken, diğer yandan toplum içinde kendinizi çok güçlü ve karizmatik ifade etmenize sebep olacak ve güçlü iş bağlantıları kurmanıza da yardımcı olmaya çalışacak. Yeniay’ın en kritik noktalarından biri ise şüphesiz ikili ilişkiler alanınızda gerçekleşiyor. Uzun zamandır sorunlu giden ilişkilerinizi çok net bir şekilde noktalama kararı alabileceğiniz bu zaman diliminde, kararlarınızda çok net ve güçlü olan taraf olacaksınız. Aile büyüklerinizin sorunlarına yardımcı olabileceğiniz, onlarla daha fazla ilgilenmenizin de gerekebileceği bu zaman diliminde, özel yaşamınızdaki iletişim testlerden geçiyor olacak. Her ne olursa olsun, bu hafta olan her olayın gelecekteki yaşam yolunuz açısından aydınlatıcı bir etki sunduğunu ve kadersel olarak iyi bir arınma zamanında olduğunuzu, her durumun sizi güçlendirdiğini bu süreçte daima hatırlayarak hareket edin. Eşiniz, partneriniz veya yakın dostlarınızın finansal ve ruhsal sorunları bu hafta size yansıyabilir. 

BALIK
Yeniay sizin davalar, yurtdışı bağlantılı işler, seyahatler, eş ve yakınlarla iletişim, eğitim öğretim hayatınız ve hukuksal konuları ilgilendiren alanınızda gerçekleşiyor. Hafta genelinde hukuksal konulardaki işlerinizi tamamlayabilir, alt yapıda varolan sorunları daha net gözlemleyebilirsiniz. Dostlarınız ve yakınlarınızla iletişiminizde problemleri ortaya koyarak, daha gerçekçi gözlerle yaklaşmanızı isteyen bu süreçte, umudunuzu koruyun ve kimsenin enerjinizi düşürmesine izin vermeyin. Özellikle bir yolculuk, yeni başlayan bir kurs veya eğitim size kendinizi daha iyi hissettirebilir. Öğretmenlerinizle ve yakınlarınızla iletişiminizi dengede tutmanız gereken olan bu zaman diliminde, esasen hoşögürülü, merhametli ve her şeye rağmen seven ve kollayan taraf olacaksınız. Yeniay haftasında insanların size kullandıkları kelimelere dikkat edin ve seçilen kelimelerin ruhun bir yansıması olduğunu unutmayın. Dolayısıyla kibar, nazik ve dürüst iletişimi hak eden sizler, bunun karşılığını alamadığınız noktada, Yeniay zamanında kendinize verdiğiniz değer için, bu durumlara karşılık tavrınızı koymaktan geri durmamayı tercih edin.

Didem ŞARMAN 

8 Kasım 2015 Pazar

1 yorum:

  1. slm merhabalar sayfanızı beyendim burc yorumları astrolji yorumları hakkında detaylı bilgi için sayfanızı ziyaret ettim ve çok beyendim bende boğa burcu olduğum için sizlerin sayesinde burclar hakkında bilgi sahibi oluyorum tesekkürler diliyorum basarılarınızın devamını diliyorum.

    YanıtlaSil