7 Nisan 2015 Salı

11 Nisan 8 Mayıs Aralığında İLİŞKİLER, CİNSELLİK, PARA Gezegeni VENÜS İKİZLER'de BURCUNUZA ETKİSİKOÇ
Gökyüzünün cinsellik, sosyal ilişkiler, evlilik, para kazanma, arkadaşlıklar ve zevklerden sorumlu gezegeni Venüs 11 Nisan Saat 18.18’den, 8 Mayıs saat 01.40’a dek İkizler Burcu’nda ilerliyor olacak. Bu süreçte arkadaşlık ilişkileriniz, akrabalar, komşular ve sosyal çevreniz sizin için daha önemli bir hale gelirken, özellikle iletişim ağlarınız daha da artacak ve istediğiniz her bilgiye hemen ulaşabileceksiniz, ancak dedikodular konusunda özellikle dikkatli davranmanız ve iyi niyetle bile olsa 3.kişiler hakkında konuşmamanız size fayda sağlayacak. Bu keyifli süreçte seyahatler, eğitim ve iletişim alanlarından daha fazla para kazanabilme şansınız var. Kitap yazmak, blog yazmaya başlamak, spikerlik, sunuculuk kursları, iletişim ve eğitim alanındaki her iş ve bunun dışında internet sitenizi düzenlemek ve reklamlar ile ilgili işleriniz için harika zamanlamadasınız. Venüs’ün bu geçişi bekarsanız sosyal ortamlar aracılığı ile yeni insanlarla tanışmaya ve yeni flörtlerin başlamasına sebebiyet verirken, ilişkisi olanların evlenmeyi düşünebileceği keyifli bir süreçtesiniz. Özel yaşamınızı diğer insanlarla çok fazla paylaşmamanız ve partnerinizle seyahatlere gitmeniz, sosyal etkinliklerinizi arttırmanız sizi bu dönemde çok mutlu edecek. Venüs bu zaman diliminde iletişim becerilerinizle öne çıkmanızı sağlarken, anlaşmalar, sınavlar ve imzalar konusunda fırsatlara destek olacak.

8 Nisan'da Jüpiter Retro Bitişi ve Jüpiter'in 11 Ağustos'a dek Aslan Burcu'nda İlerleyişinin Burcunuza Etkisini bir önceki yazımda paylaşmıştım, ayrıca Youtube'da "Didem Şarman" olarak aratabilir, kanalıma abone olabilir ve süreçlerle ilgili videolarımı da izleyebilirsiniz.

Jüpiter 8 Nisan 2015 itibariyle Rx hareketini sonlandırarak, durağan günlerin bitmesi ile ortalama 14 Nisan’dan sonra ileri hareketine başlıyor ve 11 Ağustos 2015’e kadar Aslan Burcu’nda ilerlemeye devam ediyor olacak. Bu süreçte eğer bekar bir Koç iseniz, yaşamınıza birden fazla partner girerken, flört tekliflerine açık olacak ve özel ilişkilerinizde uyum ve şansı yakalamış olacaksınız. İlişkisi devam edenlerin evlilik kararı alabileceği bu zaman dilimi, özellikle gebelik açısından son derece verimli kullanılabilir. Çocuklarınızın başarıları, mutlulukları ve bireysel motivasyonunuzun artacağı bu süreçte yaşamınızda eğlence, keyifli tatiller, çekilişlerden gelen şanslar (örneğin bir tatil çekilişi kazanmak) aşk ve şans tüm yönleri ile geri gelmiş olacak. Sahne sanat, reklam ve tanıtım işlerinizi de destekleyen Jüpiter geçişi, yaşamınızda yeni partnerlere yer açılmasına, evlenebilmenize ve çocuk sahibi olabilmenize destek oluyor olacak.

BOĞA BURCU
Gökyüzünün cinsellik, sosyal ilişkiler, evlilik, para kazanma, arkadaşlıklar ve zevklerden sorumlu gezegeni Venüs 11 Nisan Saat 18.18’den, 8 Mayıs saat 01.40’a dek İkizler Burcu’nda ilerliyor olacak. Bu süreçte sahip olduğunuz yeteneklerden daha fazla para kazanabilecek, para kazanma konusunda yeni insanlarla bağlantıya geçebilecek ve görüşmeler yapacaksınız. Sahip olduğunuz değerlerin arttığı bu süreçte alım satım işleriniz ve parasal konularda şanslı olacak, iş arıyorsanız birçok iş görüşmesi yapabileceksiniz. Hayatınıza zeki, entelektüel kapasitesi gelişmiş, gezmeyi, eğlenmeyi seven insanların gireceği bu süreçte onlardan biri ile flört etmeye de başlayabilirsiniz. Günlük yaşamınıza rahatlık, istediğine hemen ulaşma, haberleşmede hızlılık getirecek olan bu zaman diliminde kendinize yeni teknolojik aletler satın alabilecek, bilgiye daha çok değer verecek ve oradan oraya koşturuyor olacaksınız. Venüs İkizler geçişi size sahip oldukları ile gurur duyma, ilişkilerde harekete geçme ve hem sosyal hayatınız hem de iş hayatınızda birçok yeni bağlantı kurma imkanı tanıyan keyifli bir süreç olacak.

 8 Nisan'da Jüpiter Retro Bitişi ve Jüpiter'in 11 Ağustos'a dek Aslan Burcu'nda İlerleyişinin Burcunuza Etkisini bir önceki yazımda paylaşmıştım, ayrıca Youtube'da "Didem Şarman" olarak aratabilir, kanalıma abone olabilir ve süreçlerle ilgili videolarımı da izleyebilirsiniz.

Jüpiter 8 Nisan 2015 itibariyle Rx hareketini sonlandırarak, durağan günlerin bitmesi ile ortalama 14 Nisan’dan sonra ileri hareketine başlıyor ve 11 Ağustos 2015’e kadar Aslan Burcu’nda ilerlemeye devam ediyor olacak. Bu süreçte ruhsal ve manevi alanınız güçlenirken, ailenizden yoğun destek görecek, belki de aile bireylerinizle finansal paylaşım veya iş kurmayı isteme düşüncesine gireceksiniz. Jüpiter’in bu geçişi aile alanınızı genişletirken, daha geniş ve ferah bir evde oturmak üzere taşınabilir, ev, arazi satın alabilir, elinizde varolan kaynakları en etkili şekilde değerlendirebilirsiniz. Anne olmak isteyenleriniz için faydalı olan bu zaman diliminde ruhsal doyum ve tatmine ulaşmanız, aile sorunlarınızı çözümleyerek, hep birlikte huzurlu ve mutlu bir yuva oluşturma durumunuz destekleniyor olacak. Bu zaman diliminde ayrıca miraslar yolu ile bir ev sahibi olmanız da yine güçlü olasılıklar dahilinde. Ağustos sonuna dek arkadaş çevrenizin, dernekler, vakıflar, organizasyonlar ve etkinliklerin yaşamınızda önemi artarken, sahip olduklarınızla ruhsal olarak doyum ve mutluluğa ulaşacaksınız.

İKİZLER BURCU
Gökyüzünün cinsellik, sosyal ilişkiler, evlilik, para kazanma, arkadaşlıklar ve zevklerden sorumlu gezegeni Venüs 11 Nisan Saat 18.18’den, 8 Mayıs saat 01.40’a dek İkizler Burcu’nda ilerliyor olacak. Sizi her zaman olduğunuzdan çok daha güzel, alımlı, çekici, enerjik ve etkileyici gösterecek olan bu zaman diliminde barışçıl tavrılarınız, uyumlu yapınız ve fiziksel özelliklerinizle dikkat çekeceksiniz. İş hayatınızda reklam ve tanıtımlara yer vermek, sosyal ilişkilerinizden faydalanmak ve özel yaşamınızda huzuru daha fazla hissetmek için ideal olan bu zaman dilimi, bekar olanlarınıza yepyeni bir ilişki fırsatı sunuyor olacak. Ancak ilişkilerinizin yüzeysel kalmaması ve sadece cinselliğe dayalı olmaması için, partnerinizi tanımaya ve onunla daha çok zaman geçirmeye ihtiyacınız olacak. Genel motivasyon, neşe ve eğlenceli yönlerinizin arttığı bu süreçte, bilgiye, öğrenmeye, gezmeye, yeni konularda bilgi sahibi olmaya çok değer verecek, etkili iletişiminiz ve uyumlu tavırlarınızla istediğiniz her alanda kolayca başarı elde edebileceksiniz.

 8 Nisan'da Jüpiter Retro Bitişi ve Jüpiter'in 11 Ağustos'a dek Aslan Burcu'nda İlerleyişinin Burcunuza Etkisini bir önceki yazımda paylaşmıştım, ayrıca Youtube'da "Didem Şarman" olarak aratabilir, kanalıma abone olabilir ve süreçlerle ilgili videolarımı da izleyebilirsiniz

Jüpiter 8 Nisan 2015 itibariyle Rx hareketini sonlandırarak, durağan günlerin bitmesi ile ortalama 14 Nisan’dan sonra ileri hareketine başlıyor ve 11 Ağustos 2015’e kadar Aslan Burcu’nda ilerlemeye devam ediyor olacak. Bu süreçte yakın çevre ilişkileriniz, akrabalarınız, kardeşleriniz ve arkadaşlarınızla ilişkilerinizde çok daha olumlu ve canayakın bir atmosfer sözkonusu iken, yolculuklar ve eğtimler aracılığı ile para kazanacak, özellikle sözlü ve yazılı iletişim ile eğitimi ilgilendiren alanlarda karlı işler yapacaksınız. Kendinizi ifadenizde çok daha öğretici ve bilgilendirici olacağınız bu süreçte, size maddi manevi değerler katan yeni eğitimlere başlayabilir, nihayet istediğiniz görüşmeleri istediğiniz şartlarda daha rahat yapabilirsiniz. Özellikle bekar olanlarınız seyahatler, yaptığınız görüşmeler ve arkadaşlarınız aracılığı ile yeni bir kişi ile tanışabilir ve flört etmeye başlayabilirsiniz. İlişkisi devam edenler için bu süreç, aile olmaya karar verme ve evlilik imzası atma durumlarını da vurguluyor olacak. Jüpiter Aslan geçişi aynı zamanda kariyerinizi geliştirebilmeniz için yeni görüşmeleri ve patronlarla daha uyumlu anlaşmayı da vurguluyor.

YENGEÇ BURCU
Gökyüzünün cinsellik, sosyal ilişkiler, evlilik, para kazanma, arkadaşlıklar ve zevklerden sorumlu gezegeni Venüs 11 Nisan Saat 18.18’den, 8 Mayıs saat 01.40’a dek İkizler Burcu’nda ilerliyor olacak. Bu zaman diliminde şifalanma, iyileşme, kayıplar, rüyalar ve yeniden doğum alanınız harekete geçerken, aile içi ve arkadaş çevresinde olabilecek iletişim kayıplarına karşı oldukça dikkatli davranmayı tercih etmelisiniz. Dedikodulardan ve arkanızdan konuşanlardan zarar görme ihtimalinizin olduğu bu zaman diliminde, özel ilişkilerinizi ve sahip olduklarınızı güvenmediklerinizle paylaşmamanız size iyi gelecek. Ruhsal alanınızda yeni bir öğretme öğrenme süreci başlatan bu zaman diliminde, meditasyon, enerji çalışmaları ve kişisel gelişimden yüksek düzeyde fayda elde edebilir, sakin, deniz kıyısı yerlere giderek kafanızı rahatlatabilir ve kendi başınıza kalarak ilişkilerinizi yeniden gözlemleyebilirsiniz. Özel yaşamınızda partnerinizle sakin ortamları tercih edip, ilişkinizi diğer insanlarla paylaşmamanız gereken bu dönemde, parasal olarak bir dengelemeye gitmeniz ve gereksiz harcamalardan kaçınmanız da yararlı olacaktır. İlişkisi olmayanlarınız bu zaman diliminde tanıştığınız insanlarla aranızda karmik bağ olduğunu hissedecek ve onunla geçmişten tanışıyormuşçasına derin bağlar kurma imkanına sahip olacaksınız. Venüs İkizler geçişini ruhsal gelişiminize katkı sağlayacak şekilde geçirmeniz Nisan ayında size gelecek.

8 Nisan'da Jüpiter Retro Bitişi ve Jüpiter'in 11 Ağustos'a dek Aslan Burcu'nda İlerleyişinin Burcunuza Etkisini bir önceki yazımda paylaşmıştım, ayrıca Youtube'da "Didem Şarman" olarak aratabilir, kanalıma abone olabilir ve süreçlerle ilgili videolarımı da izleyebilirsiniz.

Jüpiter 8 Nisan 2015 itibariyle Rx hareketini sonlandırarak, durağan günlerin bitmesi ile ortalama 14 Nisan’dan sonra ileri hareketine başlıyor ve 11 Ağustos 2015’e kadar Aslan Burcu’nda ilerlemeye devam ediyor olacak. Bu süreçte finansal kaynaklarınızda olumlu bir artış bekleyebilirsiniz, özellikle eğitim, yurtdışı bağlantılı işler, eğlence sektörü, borsa, kuyumculuk, yöneticilik ve sporla ilgilenenlerde bu artış daha yoğun gözlemlenecek. Maddi ve manevi kaynaklarınızın sizi duygusal olarak tatmin edeceği bu zaman diliminde, özellikle sevildiğinizi daha fazla hissederken, yaşamınızda umut, güven ve inanç duyguları artıyor ve sevdiklerinizden yoğun ilgi görüyor olacaksınız. Jüpiter Aslan geçişi size bir ev, araba veya arsa aldırabilir. Otel işleri, eğlence sektörüne girme, eğitim alanlarında yer alma gibi projeler önünüze gelebilir. Özellikle bireysel çalışanların müşterilerinden daha fazla para kazanması anlamına gelen bu zaman diliminde, yabancı insanlardan da destek görecek ve birçoğunuz evlilik kararı alacaksınız. Ağustos sonuna dek yeteneklerinizi geliştirebileceğiniz bir kurs veya eğitime başlamayı ihmal etmeyin.
ASLAN BURCU
Gökyüzünün cinsellik, sosyal ilişkiler, evlilik, para kazanma, arkadaşlıklar ve zevklerden sorumlu gezegeni Venüs 11 Nisan Saat 18.18’den, 8 Mayıs saat 01.40’a dek İkizler Burcu’nda ilerliyor olacak. Bu zaman diliminde sosyal ilişkilerinizin daha fazla desteğini görürken, etkinlikler, düğün, davet ve organizasyonlarda daha çok yer alacak, katıldığınız etkinlikler aracılığı ile hem sosyal yaşamınız hem de özel hayatınızda yeni insanlarla tanışabileceksiniz. Bu süreçte kariyer gelirlerinizde artış bekleyebilir, zam isteyebilirsiniz. İş alanınıza göre, televizyonda yer alabilir veya seminerler, sunumlar, eğitimler aracılığı ile kendinizi çok daha iyi ifade etme alanları yakalayabilirsiniz. İlişkileriniz bu süreçte geleceğe yönelik yeni bakış açıları oluşturabileceğiniz bir süreçten geçerken, bu keyifli zaman diliminde hayatınızda birçok görüşme, davet ve fırsatlar yer alıyor olacak. Nisan ayında davetleri değerlendirmeyi ihmal etmeyin. Venüs İkizler geçişinde ayrıca internet veya takım çalışmaları, gruplar üzerinden tanıştığınız insanları yaşamınıza alabilir, sosyal medya ile ilgili işlerinizi de kolayca halledebilirsiniz.

 8 Nisan'da Jüpiter Retro Bitişi ve Jüpiter'in 11 Ağustos'a dek Aslan Burcu'nda İlerleyişinin Burcunuza Etkisini bir önceki yazımda paylaşmıştım, ayrıca Youtube'da "Didem Şarman" olarak aratabilir, kanalıma abone olabilir ve süreçlerle ilgili videolarımı da izleyebilirsiniz.

Jüpiter 8 Nisan 2015 itibariyle Rx hareketini sonlandırarak, durağan günlerin bitmesi ile ortalama 14 Nisan’dan sonra ileri hareketine başlıyor ve 11 Ağustos 2015’e kadar Aslan Burcu’nda ilerlemeye devam ediyor olacak. Bu süreçte Jüpiter size umut, iyiniyet, güven ve inanç aşılarken, eğitimler, kişisel gelişim ve mistik, ruhsal yolculuklar aracılığı ile ruhsal olarak genişlemenizi, büyümenizi sağlıyor olacak. Yılın en şanslı isimlerinden biri olarak, Ağustos’a dek yaşamınıza bir bebek dahil olabilirken, aşk hayatı, eğlence, neşe ve iyi şansı geri kazanmış olacaksınız. Jüpiter’in burcunuzdan geçişinde, maddi olarak özellikle burslar, kredi, miras, nafaka gibi alanlardan daha fazla yararlanabilirken, fiziksel ve ruhsal olarak genişleyeceğiniz için, olasılıkla kilo alımınız bu süreçte artabilir. Beslenme planınıza dikkat etmeniz, sağlık kontrollerinizi yaptırmanız önemlidir. Eğer depresyonda iseniz,bu da artacağı için, Jüpiter’in bu geçişini mümkün olduğunca pozitif düşüncelerde kalarak geçirmelisiniz ki, artan iyimserliğiniz ve mutluluğunuz olabilsin. Özel hayatınızda uyum, mutluluk ve partnerinizle daha keyifli zaman geçirmeyi vaad eden bu süreçte, mümkün olduğunca eğitimlere gitmeniz, seyahat etmeniz ve kişisel gelişimle ilgilenmeniz size yardımcı olacak.


 
BAŞAK BURCU
Gökyüzünün cinsellik, sosyal ilişkiler, evlilik, para kazanma, arkadaşlıklar ve zevklerden sorumlu gezegeni Venüs 11 Nisan Saat 18.18’den, 8 Mayıs saat 01.40’a dek İkizler Burcu’nda ilerliyor olacak. Bu zaman diliminde toplum içinde kendinizi zekanız, bilginiz, iletişim becerileriniz ve fiziksel güzelliğinizle daha iyi ifade edecek, patronlarınız, aileniz, iş yaptığınız insanlardan yoğun destek göreceksiniz. İş alanınız basın yayın, havacılık, avukatlık, öğretmenlik, yurtdışı bağlantılı işler ve danışmanlık alanları ise özellikle daha iyi para kazanabileceğiniz, iş yaptığınız kişilerle daha iyi ilişkiler geliştirebileceğiniz bir sürece girmiş bulunuyorsunuz. Özel yaşamınızda sizden yaşça büyük, olgun, iletişim becerileri yüksek insanlarla tanışabilir, bu zaman diliminde ayrıca sizden farklı bir şehirde veya yer olarak uzakta olan biriyle flört de edebilirsiniz. Devam eden ilişkilerde 3.kişilerden duyduklarınızla hareket etmemeniz gereken Venüs İkizler geçişinde, yaşamınızda kariyer alanınızın fırsatlara açık olması ve ilişkilerinizde kendinizi çok daha iyi ifade edeceğiniz, verimli bir zaman açılmış oluyor.


 8 Nisan'da Jüpiter Retro Bitişi ve Jüpiter'in 11 Ağustos'a dek Aslan Burcu'nda İlerleyişinin Burcunuza Etkisini bir önceki yazımda paylaşmıştım, ayrıca Youtube'da "Didem Şarman" olarak aratabilir, kanalıma abone olabilir ve süreçlerle ilgili videolarımı da izleyebilirsiniz.


Jüpiter 8 Nisan 2015 itibariyle Rx hareketini sonlandırarak, durağan günlerin bitmesi ile ortalama 14 Nisan’dan sonra ileri hareketine başlıyor ve 11 Ağustos 2015’e kadar Aslan Burcu’nda ilerlemeye devam ediyor olacak. Bu süreçte Jüpiter sizin ruhsal ve manevi alanınızı, ayrıca hastalıklarınızı iyileştirmeye çalışırken, manevi olarak size iyi hissettirecek ortamlarda yer almanız, meditasyon, dualar, kişisel gelişim ve enerji çalışmalarından faydalanmanız yararlı olacak. Özellikle geçmişten tanıdığınız insanların sıklıkla karşınıza gelebileceği bu zaman diliminde, karmanıza bağlı olarak eski ilişkilerinizle sıklıkla karşılaşacak, hatta eski aşklarınıza dönme kararı bile alabileceksiniz. Varolan ilişkilerinizin olasılıkla sorunlu gitmesi ve yaşadığınız ilişki karışıklıkları artık yavaş yavaş sonlanıyor olacak. Ev ve yerleşimle ilgili değişiklikler ile yatırım yapmak için Ağustos sonunu beklemeniz faydalı iken, aile bireylerinizle olan ve özel yaşamınızdaki ilişkilerinizde Jüpiter’in iyileştirici, şifa veren desteğini alacak, ancak yaşamınızda olmaması gerekenlere de yolu gösterecek ve sıklıkla eski ilişkiler vurgusunu alıyor olacaksınız. Jüpiter’in bu sürecinde yaşamınıza girecek olan yeni partnerler öğretici, iyileştirici ve karmanıza bağlı olarak ruhsal bağınızın olduğu kişiler olacak.TERAZİ BURCU
Gökyüzünün cinsellik, sosyal ilişkiler, evlilik, para kazanma, arkadaşlıklar ve zevklerden sorumlu gezegeni Venüs 11 Nisan Saat 18.18’den, 8 Mayıs saat 01.40’a dek İkizler Burcu’nda ilerliyor olacak. Bu süreçte aydınlanma, yeni ufuklar geliştirme alanınız harekete geçerken, seyahat etmek, yeni eğitimlere başlamak, kişisel gelişim, astroloji ve danışmanlardan yararlanmak size çok iyi gelecek. Özellikle eğitiminiz devam ediyorsa, öğretmenlerinizle daha iyi anlaşma imkanı bulacak, kurslar, seminerler ve eğitimlerle yaşamınıza daha fazla bilgi katıyor olacaksınız. Eşinizle, partnerinizle ve dostlarınızla iletişiminizin daha uyumlu, etkili ve barışçıl olmasını beklediğimiz Venüs İkizler geçişinde eğer bekarsanız sizden ayrı bir yerde olan biriyle flört edebilirsiniz. Ayrıca partner adayınız, basın yayın, hukuki havacılık, eğitim alanları, iletişim işlerinde çalışan biri olabilir. Nisan ayında yönetici gezegeniniz size yeni umutlar edinmeniz, iletişiminizi güçlendirmeniz, hayata daha moralli bakmanız ve yeni bilgiler edinmeniz için destek olurken, bu süreç evlenmek isteyenleriniz için de oldukça ideal görünmekte.

 8 Nisan'da Jüpiter Retro Bitişi ve Jüpiter'in 11 Ağustos'a dek Aslan Burcu'nda İlerleyişinin Burcunuza Etkisini bir önceki yazımda paylaşmıştım, ayrıca Youtube'da "Didem Şarman" olarak aratabilir, kanalıma abone olabilir ve süreçlerle ilgili videolarımı da izleyebilirsiniz.

Jüpiter 8 Nisan 2015 itibariyle Rx hareketini sonlandırarak, durağan günlerin bitmesi ile ortalama 14 Nisan’dan sonra ileri hareketine başlıyor ve 11 Ağustos 2015’e kadar Aslan Burcu’nda ilerlemeye devam ediyor olacak. Bu süreçte Jüpiter size yeni projelerde, takım çalışmalarında, organizasyonlarda ve hatta televizyonda yer alma fırsatı tanıyor olacak. Özellikle kariyer gelirlerinizde belirgin bir artış bekleyebileceğiniz bu zaman diliminde günlük yaşamınızda arkadaş çevreniz, akrabalarınız, tanıdıklarınız ve gruplar daha etkin bir rol oynuyor olacak. Özel yaşamınızda yine kalabalık ortamlarda birçok insanla karşılaşacağınız bu süreçte, katıldığınız etkinlik veya organizasyonlar aracılığı yeni bir flört dönemine başlayabileceksiniz. İlişkisi devam edenleriniz için bu zaman dilimi geleceğe yönelik planlar yapma ve düğün kararları alma etkisi yaratırken, problemli ilişkilerinizde partnerinizin kendi yaşamında yaptığı seçimler problemlerinizi daha da büyütebilecek. Yine de seçimlerinizi yeni olandan yana kullanarak, çevrenizdeki insanlara şans vermeniz bu süreçte size fayda sağlıyor olacak.AKREP BURCU
Gökyüzünün cinsellik, sosyal ilişkiler, evlilik, para kazanma, arkadaşlıklar ve zevklerden sorumlu gezegeni Venüs 11 Nisan Saat 18.18’den, 8 Mayıs saat 01.40’a dek İkizler Burcu’nda ilerliyor olacak. Bu zaman diliminde özellikle eşinizin, dostlarınızın, partnerinizin ve ortaklarınızın gelirlerinde bir artış bekleyebilirsiniz. Miraslar, nafaka, burs, toplu paralar konusunda fırsatlara açık olduğunuz bu zaman diliminde, yaşamınızda gizli olan her şeyi öğrenmek isteyecek, araştırma merakınızın arttığını fark edecek ve üstü örtülü olan her konunun altında ne olduğunu bilmek isteyerek, önemli bilgiler edinebileceksiniz. Eğer bekarsanız Venüs İkizler geçişinde gizemli, hayatı tam olarak öngörülemeyen, polis, cerrah, dedektif, kimyager, satış pazarlama, doktorluk gibi mesleklerde çalışan insanlarla tanışabilir, flört etmeye başlayabilirsiniz, ancak bu süreçte özellikle ilişkilerde gizli durumlardan, 3.kişi durumuna düşmekten ve evli kişilerle ilişki kurmaktan uzak durmanızı önermekteyim. İlişkisi devam edenlerin daha romantik, tensel uyuma önem vereceği, fiziksel paylaşımlarını arttıracağı bu süreç, hem finansal anlamda hem de ilişkiler konusunda size destek oluyor. Yeter ki kendinizi zor duruma düşürecek ve yüzeysel kalacak ilişkilerden uzak durmayı tercih edin. 
  
8 Nisan'da Jüpiter Retro Bitişi ve Jüpiter'in 11 Ağustos'a dek Aslan Burcu'nda İlerleyişinin Burcunuza Etkisini bir önceki yazımda paylaşmıştım, ayrıca Youtube'da "Didem Şarman" olarak aratabilir, kanalıma abone olabilir ve süreçlerle ilgili videolarımı da izleyebilirsiniz.

Jüpiter 8 Nisan 2015 itibariyle Rx hareketini sonlandırarak, durağan günlerin bitmesi ile ortalama 14 Nisan’dan sonra ileri hareketine başlıyor ve 11 Ağustos 2015’e kadar Aslan Burcu’nda ilerlemeye devam ediyor olacak. Bu süreçte Jüpiter size kariyer alanınızda yükselme, terfi ve daha iyi konumlara gelme fırsatı sunarken, patronlarınızla, aile büyüklerinizle daha iyi anlaşacak ve resmi kurumlardan fırsatlar elde ederek, devletle ilgili işlerinizi daha kolay gerçekleştirebileceksiniz. Yaşam planınızda iyileştirici etkiler sunan bu görünüm ile toplum içinde kendinizi bilgileriniz, yetenekleriniz, kazanımlarınız ve şansınızla harika bir şekilde ifade ediyor olacaksınız. Bekar olanlarınız için bu süreçte kendinizden yaşça büyük veya iş olarak sizden daha iyi konumda insanlarla bir araya gelme şanslarınız olacak. Evliliği problemli devam edenler için ise, Jüpiter Aslan geçişi, evliliğin sonlanması anlamında yine size destek olmaya devam edecek. Ağustos ortasına dek süren bu süreçte kariyerinizde parlayacak, şu ana dek elde edemediğiniz fırsatları elde ediyor olacaksınız.
YAY BURCU
Gökyüzünün cinsellik, sosyal ilişkiler, evlilik, para kazanma, arkadaşlıklar ve zevklerden sorumlu gezegeni Venüs 11 Nisan Saat 18.18’den, 8 Mayıs saat 01.40’a dek İkizler Burcu’nda ilerliyor olacak. Sizin evlilik ve ilişkiler alanınızda ilerleyen Venüs bu zaman diliminde bekarsanız yaşamınıza birden fazla partner adayı gelmesine aracı olurken, ilişkisi devam edenlerin bu zaman diliminde daha uyumlu, barışçıl ve birlikte olmaktan keyif alabilecekleri bir süreç başlamış oluyor. Venüs İkizler geçişinde evlenmeyi düşünebilir, planınız dahilinde evlenebilir, partnerinizle keyifli seyahatlere çıkabilir ve çok eğlenebilirsiniz. Yaşamınızda olan her insandan zeka, iletişim becerisi ve çabuk kavrayabilme yeteneği bekleyeceğiniz bu zaman diliminde, sosyal çevre desteğini de yoğun olarak alırken, iş hayatınızda sizinle iş yapmak isteyen ve ortaklık teklif eden insanlar da sözkonusu olabilecek. Venüs İkizler geçişi size ikili ilişkiler alanında hareket kazandırırken, ilişkiler aracılığı ile neşenizin, mutluluğunuzun ve yaşamdan aldığınız keyfin artması öngörülüyor. Bu süreçte ayrıca avukatla çalışmaya başlayabilir, danışmanlardan destek alabilir ve kendinize iyi finansal destek sağlayacak yerlerle görüşebilirsiniz.
  
8 Nisan'da Jüpiter Retro Bitişi ve Jüpiter'in 11 Ağustos'a dek Aslan Burcu'nda İlerleyişinin Burcunuza Etkisini bir önceki yazımda paylaşmıştım, ayrıca Youtube'da "Didem Şarman" olarak aratabilir, kanalıma abone olabilir ve süreçlerle ilgili videolarımı da izleyebilirsiniz.Jüpiter 8 Nisan 2015 itibariyle Rx hareketini sonlandırarak, durağan günlerin bitmesi ile ortalama 14 Nisan’dan sonra ileri hareketine başlıyor ve 11 Ağustos 2015’e kadar Aslan Burcu’nda ilerlemeye devam ediyor olacak. Bu süreçte Jüpiter eğitim, öğretim, üniversite ile ilgili işleriniz, yurtdışı seyahatler, yurtdışı bağlantılı işler, akademik kariyer, davalar ve umutların artacağı bir dönem anlamında şans veriyor olacak. Bu süreçte eşinizle, partneriniz ve dostlarınızla çok daha iyi ve kaliteli bir anlaşma süreciniz başlarken, bekarsanız, yurtdışı veya farklı bir şehirden birisi ile flört etmeye başlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra taşınma planlarınızı da destekleyen Jüpiter Aslan geçişi, kendinizi çok daha iyi ifade etmenize moral, motivasyon ve umutlarınızın artmasına sebep oluyor olacak. İlişkisi devam edenlerinizden birçoğunuz için bu süreç somut anlamda evlenme kararı almak olacak.OĞLAK BURCU
Gökyüzünün cinsellik, sosyal ilişkiler, evlilik, para kazanma, arkadaşlıklar ve zevklerden sorumlu gezegeni Venüs 11 Nisan Saat 18.18’den, 8 Mayıs saat 01.40’a dek İkizler Burcu’nda ilerliyor olacak. Günlük yaşamınızda birden çok görüşme, seyahat, eğitim, yeni bilgiler edinme, iletişim kurma ve yeni insanlarla görüşme etkisi sunacak olan bu zaman diliminde iş hayatınızda çok verimli görüşmeler yapacak, yeni insanlarla tanışacak ve daha çok kişiye ulaşabileceksiniz. Özellikle iş yerinizdeki huzurun sağlanması ve günlük yaşamınıza mutluluk duygusunun gelmesi açısından bu süreç oldukça keyiflidir. Kendinize bir evcil hayvanı dost edinebileceğiniz bu zaman diliminde özellikle böyle bir arzunuz varsa önceliği sokak hayvanları ve barınaklara vermeniz harika olacak. Özel hayatınızda eğer bekarsanız, aynı iş yerinde çalıştığınız birisi ile flört etmeye başlayabilirsiniz. Ayrıca bu süreçte tanışacağınız insan, iletişim, medya, devletle ilgili işler, polis, hemşire, sağlık görevlisi veya yazarlık mesleği yapan biri olabilir. İlişkisi devam edenlerinizin bu süreçte özel hayatını başkaları ile paylaşmaması ve üçüncü kişileri çok fazla dahil etmemesi faydalı olacaktır. Venüs İkizler geçişi yaşamınıza daha fazla eğlence, arkadaşlık ilişkileri, eğitimler ve hızlı alınan haberler getiriyor olacak.


8 Nisan'da Jüpiter Retro Bitişi ve Jüpiter'in 11 Ağustos'a dek Aslan Burcu'nda İlerleyişinin Burcunuza Etkisini bir önceki yazımda paylaşmıştım, ayrıca Youtube'da "Didem Şarman" olarak aratabilir, kanalıma abone olabilir ve süreçlerle ilgili videolarımı da izleyebilirsiniz.


Jüpiter 8 Nisan 2015 itibariyle Rx hareketini sonlandırarak, durağan günlerin bitmesi ile ortalama 14 Nisan’dan sonra ileri hareketine başlıyor ve 11 Ağustos 2015’e kadar Aslan Burcu’nda ilerlemeye devam ediyor olacak. Bu süreçte Jüpiter finansal gelirleriniz üzerinde olumlu etkileşime sebep olurken, özellikle miraslar, nafaka, burs, krediler, ortak gelirler alanınızda şansınızı açıyor olacak. Partneriniz, eşiniz, dostlarınız ve ortaklarınızın maddi durumunda ciddi bir artış bekleyebileceğiniz bu zaman diliminde yaşamsal tehlikelere karşı da koruma altında olacak, olası ameliyatlarınızın başarılı geçtiğini görecek ve kazalardan, hayati tehlikelerden bir şekilde korunuyor olacaksınız. Bu zaman diliminde gizli olan her şeye karşı merakınız ve ilginiz artarken, meditasyon, ruhsal çalışmalar ve spiritüel alanlar size faydalı gelecek. Cerrahlar, dedektifler, polisler ve doktorlar için bu zaman dilimi özellikle iş hayatınızda belirgin bir başarı ivmelenmesine de sebep olacak. Jüpiter’i bu geçişinde gizli ilişkilerden uzak durarak, hayatı net olan insanlara yönelmeniz sizin için yararlı olacak.

KOVA BURCU
Gökyüzünün cinsellik, sosyal ilişkiler, evlilik, para kazanma, arkadaşlıklar ve zevklerden sorumlu gezegeni Venüs 11 Nisan Saat 18.18’den, 8 Mayıs saat 01.40’a dek İkizler Burcu’nda ilerliyor olacak. Bu süreçte aşk hayatınız ve çocuklar alanınız canlanırken, eğer çocuk sahibi olmak istiyorsanız bu süreç size faydalı gelecek. Çocuklarınızdan sevindirici haberler almak, gebe kalmak, onların varlığı ile mutlu olmak için ideal olan bu dönemde yaşamınızda size ilgi duyan birden fazla insanla karşılaşacaksınız. Eğer evli veya ilişkisi olan bir Kova iseniz, spekülasyon ve risklere açık olduğunuz için bu zaman diliminde ilişkinizin dışında bir flört dönemi başlatmamaya özen göstermelisiniz. Partnerinizle romantik bir tatil planı oluşturmak, şehir içinde bile olsa farklı yerlere arasıra gitmek bu zamanda sizi çok mutlu edecek. İlişkisi olmayanlarınıza ise harika haberlerim var, çünkü artık birçok partner adayını hayatınızda bulabilir ve içlerinden en zeki ve güzel olanını seçerek yaşamınıza alabilirsiniz. Özellikle sanatsal çalışmalar, reklam ve tanıtım işleriniz için de çok yararlı olan bu dönemde spora başlayabilir, yaratıcı çalışmalara katılabilir, seyahatler edebilir ve yeni eğitimlere katılabilirsiniz.


8 Nisan'da Jüpiter Retro Bitişi ve Jüpiter'in 11 Ağustos'a dek Aslan Burcu'nda İlerleyişinin Burcunuza Etkisini bir önceki yazımda paylaşmıştım, ayrıca Youtube'da "Didem Şarman" olarak aratabilir, kanalıma abone olabilir ve süreçlerle ilgili videolarımı da izleyebilirsiniz.

Jüpiter 8 Nisan 2015 itibariyle Rx hareketini sonlandırarak, durağan günlerin bitmesi ile ortalama 14 Nisan’dan sonra ileri hareketine başlıyor ve 11 Ağustos 2015’e kadar Aslan Burcu’nda ilerlemeye devam ediyor olacak. Bu süreçte Jüpiter sizin evlilik ve ikili ilişkiler alanınızda ilerleyerek, bekarsanız yeni ilişkilere başlamanıza, hayatınızda birden fazla partner adayı gelmesine ve eğer ilişkiniz varsa evlilik düşünmenize ve birçoğunuzun da somut olarak evlenmesine sebep olacak. Yaşamınızda ikili ilişkiler, dostluk ve arkadaşlıkların özellikle ön plana çıktığı bu süreçte, ortaklık yaparak para kazanabilecek, sizinle ortak iş yapmak isteyen birçok insanla da karşılaşabileceksiniz. Jüpiter Aslan geçişinde avukatlarınızdan, yakınlarınızdan çok destek görecek, kalabalık ortamların, organizasyonların size olan katkısını fark edeceksiniz. Belki de yılın en şanslı isimlerinden biri olarak, yalnızlığa veda edecek, yaşamınızda sizinle birlikte büyüyen, genişleyen insanlarla kendinizi artık daha mutlu hissedebileceksiniz.BALIK BURCU
Gökyüzünün cinsellik, sosyal ilişkiler, evlilik, para kazanma, arkadaşlıklar ve zevklerden sorumlu gezegeni Venüs 11 Nisan Saat 18.18’den, 8 Mayıs saat 01.40’a dek İkizler Burcu’nda ilerliyor olacak. Bu süreçte aile bireylerinizle iletişiminizin ve anlaşmanızın çok daha kolay olacağı, evde olmak, evinizi zevklerinize göre düzenlemek ve arkadaşlarınızı evde ağırlamaktan oldukça keyif alacağınız, yakınlarınızın yoğun desteğini alacağınız bir süreçtesiniz. Özellikle arasıra evinizde oyun partileri düzenleyerek, arkadaşlarınızla keyifli zaman geçirebilir, yaşam alanınızı eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. Bu süreç sizde eski ilişkilerden haberler gelmesine sebep olabilirken, yeni tanıştığınız insanlarla aranızda oldukça derin bağlar hissedeceksiniz. Miraslar, toplu paralar, alım satım işlerinizde size destek olacak olan bu süreçte ilişkilerinizde hem iyi bir iletişim yeteneği olan hem de güven oluşturacak insanlara yöneleceksiniz. İlişkiniz devam ediyorsa Venüs İkizler geçişi size aynı evde yaşama fikri verebileceği gibi, ortak bir düzen oluşturma, evlilik yapma konularını da iyiden iyiye düşündürüyor olacak. Nisan ayının geri kalan kısmında olası operasyon, estetik işlemler ve düzeltmeler yaptırmak için de oldukça iyi bir zamanlamada olacaksınız. 


8 Nisan'da Jüpiter Retro Bitişi ve Jüpiter'in 11 Ağustos'a dek Aslan Burcu'nda İlerleyişinin Burcunuza Etkisini bir önceki yazımda paylaşmıştım, ayrıca Youtube'da "Didem Şarman" olarak aratabilir, kanalıma abone olabilir ve süreçlerle ilgili videolarımı da izleyebilirsiniz.


Jüpiter 8 Nisan 2015 itibariyle Rx hareketini sonlandırarak, durağan günlerin bitmesi ile ortalama 14 Nisan’dan sonra ileri hareketine başlıyor ve 11 Ağustos 2015’e kadar Aslan Burcu’nda ilerlemeye devam ediyor olacak. Bu süreçte Jüpiter sizin günlük yaşamınızı ilgilendiren alanda ilerleyerek, gündelik hayatınıza felsefe, kişisel gelişim, eğitimler ve seyahatler katılmasını sağlayarak, hem maddi hem de manevi önemli bir genişleme vaad ediyor olacak. Bu zaman diliminde birden fazla iş teklifi alacak, serbest çalışıyorsanız daha çok müşteriye ulaşacak, eğer devam eden bir işiniz varsa ilişkilerinizi geliştirerek, iş hayatınızda mutlu olacağınız yerlerde olma fırsatına sahip olacaksınız. Jüpiter her şeyi genişlettiği için, eğer bir sağlık sorununuz veya depresyon durumunuz varsa bu sürece girmeden evvel mutlaka doktor kontrolünden geçin ki, ilerleyen dönemde Jüpiter’in büyüteceği şey depresyon veya sağlık sorunları değil aksine mutluluk ve sağlıklı yaşamınız olabilsin. Aile bireyleriniz, patronlarınız ve resmi kurumlarla daha iyi anlaşabilme imkanı sunan Jüpiter Aslan geçişinin sonunda, Ağustos ortasında Jüpiter Başak’a geçecek ve yaklaşık bir yol boyunca sizin evlilik ve ikili ilişkiler alanınızda ilerleyerek, size yaşamınızın belki de en güzel ilişkisini veya evliliğini getiriyor olacak.. Şimdi hazırlık zamanı !

DİDEM ŞARMAN

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder