5 Nisan 2015 Pazar

8 NİSAN JÜPİTER RX SON! Fırsatlar Zamanı Jüpiter ASLAN Geçişi Burçlara Etkisi


KOÇ BURCU
Jüpiter 8 Nisan 2015 itibariyle Rx hareketini sonlandırarak, durağan günlerin bitmesi ile ortalama 14 Nisan’dan sonra ileri hareketine başlıyor ve 11 Ağustos 2015’e kadar Aslan Burcu’nda ilerlemeye devam ediyor olacak. Bu süreçte eğer bekar bir Koç iseniz, yaşamınıza birden fazla partner girerken, flört tekliflerine açık olacak ve özel ilişkilerinizde uyum ve şansı yakalamış olacaksınız. İlişkisi devam edenlerin evlilik kararı alabileceği bu zaman dilimi, özellikle gebelik açısından son derece verimli kullanılabilir. Çocuklarınızın başarıları, mutlulukları ve bireysel motivasyonunuzun artacağı bu süreçte yaşamınızda eğlence, keyifli tatiller, çekilişlerden gelen şanslar (örneğin bir tatil çekilişi kazanmak) aşk ve şans tüm yönleri ile geri gelmiş olacak. Sahne sanat, reklam ve tanıtım işlerinizi de destekleyen Jüpiter geçişi, yaşamınızda yeni partnerlere yer açılmasına, evlenebilmenize ve çocuk sahibi olabilmenize destek oluyor olacak.

BOĞA BURCU
Jüpiter 8 Nisan 2015 itibariyle Rx hareketini sonlandırarak, durağan günlerin bitmesi ile ortalama 14 Nisan’dan sonra ileri hareketine başlıyor ve 11 Ağustos 2015’e kadar Aslan Burcu’nda ilerlemeye devam ediyor olacak. Bu süreçte ruhsal ve manevi alanınız güçlenirken, ailenizden yoğun destek görecek, belki de aile bireylerinizle finansal paylaşım veya iş kurmayı isteme düşüncesine gireceksiniz. Jüpiter’in bu geçişi aile alanınızı genişletirken, daha geniş ve ferah bir evde oturmak üzere taşınabilir, ev, arazi satın alabilir, elinizde varolan kaynakları en etkili şekilde değerlendirebilirsiniz. Anne olmak isteyenleriniz için faydalı olan bu zaman diliminde ruhsal doyum ve tatmine ulaşmanız, aile sorunlarınızı çözümleyerek, hep birlikte huzurlu ve mutlu bir yuva oluşturma durumunuz destekleniyor olacak. Bu zaman diliminde ayrıca miraslar yolu ile bir ev sahibi olmanız da yine güçlü olasılıklar dahilinde. Ağustos sonuna dek arkadaş çevrenizin, dernekler, vakıflar, organizasyonlar ve etkinliklerin yaşamınızda önemi artarken, sahip olduklarınızla ruhsal olarak doyum ve mutluluğa ulaşacaksınız.

İKİZLER BURCU
Jüpiter 8 Nisan 2015 itibariyle Rx hareketini sonlandırarak, durağan günlerin bitmesi ile ortalama 14 Nisan’dan sonra ileri hareketine başlıyor ve 11 Ağustos 2015’e kadar Aslan Burcu’nda ilerlemeye devam ediyor olacak. Bu süreçte yakın çevre ilişkileriniz, akrabalarınız, kardeşleriniz ve arkadaşlarınızla ilişkilerinizde çok daha olumlu ve canayakın bir atmosfer sözkonusu iken, yolculuklar ve eğtimler aracılığı ile para kazanacak, özellikle sözlü ve yazılı iletişim ile eğitimi ilgilendiren alanlarda karlı işler yapacaksınız. Kendinizi ifadenizde çok daha öğretici ve bilgilendirici olacağınız bu süreçte, size maddi manevi değerler katan yeni eğitimlere başlayabilir, nihayet istediğiniz görüşmeleri istediğiniz şartlarda daha rahat yapabilirsiniz. Özellikle bekar olanlarınız seyahatler, yaptığınız görüşmeler ve arkadaşlarınız aracılığı ile yeni bir kişi ile tanışabilir ve flört etmeye başlayabilirsiniz. İlişkisi devam edenler için bu süreç, aile olmaya karar verme ve evlilik imzası atma durumlarını da vurguluyor olacak. Jüpiter Aslan geçişi aynı zamanda kariyerinizi geliştirebilmeniz için yeni görüşmeleri ve patronlarla daha uyumlu anlaşmayı da vurguluyor.

YENGEÇ BURCU
 Jüpiter 8 Nisan 2015 itibariyle Rx hareketini sonlandırarak, durağan günlerin bitmesi ile ortalama 14 Nisan’dan sonra ileri hareketine başlıyor ve 11 Ağustos 2015’e kadar Aslan Burcu’nda ilerlemeye devam ediyor olacak. Bu süreçte finansal kaynaklarınızda olumlu bir artış bekleyebilirsiniz, özellikle eğitim, yurtdışı bağlantılı işler, eğlence sektörü, borsa, kuyumculuk, yöneticilik ve sporla ilgilenenlerde bu artış daha yoğun gözlemlenecek. Maddi ve manevi kaynaklarınızın sizi duygusal olarak tatmin edeceği bu zaman diliminde, özellikle sevildiğinizi daha fazla hissederken, yaşamınızda umut, güven ve inanç duyguları artıyor ve sevdiklerinizden yoğun ilgi görüyor olacaksınız. Jüpiter Aslan geçişi size bir ev, araba veya arsa aldırabilir. Otel işleri, eğlence sektörüne girme, eğitim alanlarında yer alma gibi projeler önünüze gelebilir. Özellikle bireysel çalışanların müşterilerinden daha fazla para kazanması anlamına gelen bu zaman diliminde, yabancı insanlardan da destek görecek ve birçoğunuz evlilik kararı alacaksınız. Ağustos sonuna dek yeteneklerinizi geliştirebileceğiniz bir kurs veya eğitime başlamayı ihmal etmeyin.

ASLAN BURCU
Jüpiter 8 Nisan 2015 itibariyle Rx hareketini sonlandırarak, durağan günlerin bitmesi ile ortalama 14 Nisan’dan sonra ileri hareketine başlıyor ve 11 Ağustos 2015’e kadar Aslan Burcu’nda ilerlemeye devam ediyor olacak. Bu süreçte Jüpiter size umut, iyiniyet, güven ve inanç aşılarken, eğitimler, kişisel gelişim ve mistik, ruhsal yolculuklar aracılığı ile ruhsal olarak genişlemenizi, büyümenizi sağlıyor olacak. Yılın en şanslı isimlerinden biri olarak, Ağustos’a dek yaşamınıza bir bebek dahil olabilirken, aşk hayatı, eğlence, neşe ve iyi şansı geri kazanmış olacaksınız. Jüpiter’in burcunuzdan geçişinde, maddi olarak özellikle burslar, kredi, miras, nafaka gibi alanlardan daha fazla yararlanabilirken, fiziksel ve ruhsal olarak genişleyeceğiniz için, olasılıkla kilo alımınız bu süreçte artabilir. Beslenme planınıza dikkat etmeniz, sağlık kontrollerinizi yaptırmanız önemlidir. Eğer depresyonda iseniz,bu da artacağı için, Jüpiter’in bu geçişini mümkün olduğunca pozitif düşüncelerde kalarak geçirmelisiniz ki, artan iyimserliğiniz ve mutluluğunuz olabilsin. Özel hayatınızda uyum, mutluluk ve partnerinizle daha keyifli zaman geçirmeyi vaad eden bu süreçte, mümkün olduğunca eğitimlere gitmeniz, seyahat etmeniz ve kişisel gelişimle ilgilenmeniz size yardımcı olacak.

BAŞAK BURCU
Jüpiter 8 Nisan 2015 itibariyle Rx hareketini sonlandırarak, durağan günlerin bitmesi ile ortalama 14 Nisan’dan sonra ileri hareketine başlıyor ve 11 Ağustos 2015’e kadar Aslan Burcu’nda ilerlemeye devam ediyor olacak. Bu süreçte Jüpiter sizin ruhsal ve manevi alanınızı, ayrıca hastalıklarınızı iyileştirmeye çalışırken, manevi olarak size iyi hissettirecek ortamlarda yer almanız, meditasyon, dualar, kişisel gelişim ve enerji çalışmalarından faydalanmanız yararlı olacak. Özellikle geçmişten tanıdığınız insanların sıklıkla karşınıza gelebileceği bu zaman diliminde, karmanıza bağlı olarak eski ilişkilerinizle sıklıkla karşılaşacak, hatta eski aşklarınıza dönme kararı bile alabileceksiniz. Varolan ilişkilerinizin olasılıkla sorunlu gitmesi ve yaşadığınız ilişki karışıklıkları artık yavaş yavaş sonlanıyor olacak. Ev ve yerleşimle ilgili değişiklikler ile yatırım yapmak için Ağustos sonunu beklemeniz faydalı iken, aile bireylerinizle olan ve özel yaşamınızdaki ilişkilerinizde Jüpiter’in iyileştirici, şifa veren desteğini alacak, ancak yaşamınızda olmaması gerekenlere de yolu gösterecek ve sıklıkla eski ilişkiler vurgusunu alıyor olacaksınız. Jüpiter’in bu sürecinde yaşamınıza girecek olan yeni partnerler öğretici, iyileştirici ve karmanıza bağlı olarak ruhsal bağınızın olduğu kişiler olacak.

TERAZİ BURCU
Jüpiter 8 Nisan 2015 itibariyle Rx hareketini sonlandırarak, durağan günlerin bitmesi ile ortalama 14 Nisan’dan sonra ileri hareketine başlıyor ve 11 Ağustos 2015’e kadar Aslan Burcu’nda ilerlemeye devam ediyor olacak. Bu süreçte Jüpiter size yeni projelerde, takım çalışmalarında, organizasyonlarda ve hatta televizyonda yer alma fırsatı tanıyor olacak. Özellikle kariyer gelirlerinizde belirgin bir artış bekleyebileceğiniz bu zaman diliminde günlük yaşamınızda arkadaş çevreniz, akrabalarınız, tanıdıklarınız ve gruplar daha etkin bir rol oynuyor olacak. Özel yaşamınızda yine kalabalık ortamlarda birçok insanla karşılaşacağınız bu süreçte, katıldığınız etkinlik veya organizasyonlar aracılığı yeni bir flört dönemine başlayabileceksiniz. İlişkisi devam edenleriniz için bu zaman dilimi geleceğe yönelik planlar yapma ve düğün kararları alma etkisi yaratırken, problemli ilişkilerinizde partnerinizin kendi yaşamında yaptığı seçimler problemlerinizi daha da büyütebilecek. Yine de seçimlerinizi yeni olandan yana kullanarak, çevrenizdeki insanlara şans vermeniz bu süreçte size fayda sağlıyor olacak.

AKREP BURCU
Jüpiter 8 Nisan 2015 itibariyle Rx hareketini sonlandırarak, durağan günlerin bitmesi ile ortalama 14 Nisan’dan sonra ileri hareketine başlıyor ve 11 Ağustos 2015’e kadar Aslan Burcu’nda ilerlemeye devam ediyor olacak. Bu süreçte Jüpiter size kariyer alanınızda yükselme, terfi ve daha iyi konumlara gelme fırsatı sunarken, patronlarınızla, aile büyüklerinizle daha iyi anlaşacak ve resmi kurumlardan fırsatlar elde ederek, devletle ilgili işlerinizi daha kolay gerçekleştirebileceksiniz. Yaşam planınızda iyileştirici etkiler sunan bu görünüm ile toplum içinde kendinizi bilgileriniz, yetenekleriniz, kazanımlarınız ve şansınızla harika bir şekilde ifade ediyor olacaksınız. Bekar olanlarınız için bu süreçte kendinizden yaşça büyük veya iş olarak sizden daha iyi konumda insanlarla bir araya gelme şanslarınız olacak. Evliliği problemli devam edenler için ise, Jüpiter Aslan geçişi, evliliğin sonlanması anlamında yine size destek olmaya devam edecek. Ağustos ortasına dek süren bu süreçte kariyerinizde parlayacak, şu ana dek elde edemediğiniz fırsatları elde ediyor olacaksınız.

YAY BURCU
Jüpiter 8 Nisan 2015 itibariyle Rx hareketini sonlandırarak, durağan günlerin bitmesi ile ortalama 14 Nisan’dan sonra ileri hareketine başlıyor ve 11 Ağustos 2015’e kadar Aslan Burcu’nda ilerlemeye devam ediyor olacak. Bu süreçte Jüpiter eğitim, öğretim, üniversite ile ilgili işleriniz, yurtdışı seyahatler, yurtdışı bağlantılı işler, akademik kariyer, davalar ve umutların artacağı bir dönem anlamında şans veriyor olacak. Bu süreçte eşinizle, partneriniz ve dostlarınızla çok daha iyi ve kaliteli bir anlaşma süreciniz başlarken, bekarsanız, yurtdışı veya farklı bir şehirden birisi ile flört etmeye başlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra taşınma planlarınızı da destekleyen Jüpiter Aslan geçişi, kendinizi çok daha iyi ifade etmenize moral, motivasyon ve umutlarınızın artmasına sebep oluyor olacak. İlişkisi devam edenlerinizden birçoğunuz için bu süreç somut anlamda evlenme kararı almak olacak.

OĞLAK BURCU
Jüpiter 8 Nisan 2015 itibariyle Rx hareketini sonlandırarak, durağan günlerin bitmesi ile ortalama 14 Nisan’dan sonra ileri hareketine başlıyor ve 11 Ağustos 2015’e kadar Aslan Burcu’nda ilerlemeye devam ediyor olacak. Bu süreçte Jüpiter finansal gelirleriniz üzerinde olumlu etkileşime sebep olurken, özellikle miraslar, nafaka, burs, krediler, ortak gelirler alanınızda şansınızı açıyor olacak. Partneriniz, eşiniz, dostlarınız ve ortaklarınızın maddi durumunda ciddi bir artış bekleyebileceğiniz bu zaman diliminde yaşamsal tehlikelere karşı da koruma altında olacak, olası ameliyatlarınızın başarılı geçtiğini görecek ve kazalardan, hayati tehlikelerden bir şekilde korunuyor olacaksınız. Bu zaman diliminde gizli olan her şeye karşı merakınız ve ilginiz artarken, meditasyon, ruhsal çalışmalar ve spiritüel alanlar size faydalı gelecek. Cerrahlar, dedektifler, polisler ve doktorlar için bu zaman dilimi özellikle iş hayatınızda belirgin bir başarı ivmelenmesine de sebep olacak. Jüpiter’i bu geçişinde gizli ilişkilerden uzak durarak, hayatı net olan insanlara yönelmeniz sizin için yararlı olacak.

KOVA BURCU
Jüpiter 8 Nisan 2015 itibariyle Rx hareketini sonlandırarak, durağan günlerin bitmesi ile ortalama 14 Nisan’dan sonra ileri hareketine başlıyor ve 11 Ağustos 2015’e kadar Aslan Burcu’nda ilerlemeye devam ediyor olacak. Bu süreçte Jüpiter sizin evlilik ve ikili ilişkiler alanınızda ilerleyerek, bekarsanız yeni ilişkilere başlamanıza, hayatınızda birden fazla partner adayı gelmesine ve eğer ilişkiniz varsa evlilik düşünmenize ve birçoğunuzun da somut olarak evlenmesine sebep olacak. Yaşamınızda ikili ilişkiler, dostluk ve arkadaşlıkların özellikle ön plana çıktığı bu süreçte, ortaklık yaparak para kazanabilecek, sizinle ortak iş yapmak isteyen birçok insanla da karşılaşabileceksiniz. Jüpiter Aslan geçişinde avukatlarınızdan, yakınlarınızdan çok destek görecek, kalabalık ortamların, organizasyonların size olan katkısını fark edeceksiniz. Belki de yılın en şanslı isimlerinden biri olarak, yalnızlığa veda edecek, yaşamınızda sizinle birlikte büyüyen, genişleyen insanlarla kendinizi artık daha mutlu hissedebileceksiniz.

BALIK BURCU
Jüpiter 8 Nisan 2015 itibariyle Rx hareketini sonlandırarak, durağan günlerin bitmesi ile ortalama 14 Nisan’dan sonra ileri hareketine başlıyor ve 11 Ağustos 2015’e kadar Aslan Burcu’nda ilerlemeye devam ediyor olacak. Bu süreçte Jüpiter sizin günlük yaşamınızı ilgilendiren alanda ilerleyerek, gündelik hayatınıza felsefe, kişisel gelişim, eğitimler ve seyahatler katılmasını sağlayarak, hem maddi hem de manevi önemli bir genişleme vaad ediyor olacak. Bu zaman diliminde birden fazla iş teklifi alacak, serbest çalışıyorsanız daha çok müşteriye ulaşacak, eğer devam eden bir işiniz varsa ilişkilerinizi geliştirerek, iş hayatınızda mutlu olacağınız yerlerde olma fırsatına sahip olacaksınız. Jüpiter her şeyi genişlettiği için, eğer bir sağlık sorununuz veya depresyon durumunuz varsa bu sürece girmeden evvel mutlaka doktor kontrolünden geçin ki, ilerleyen dönemde Jüpiter’in büyüteceği şey depresyon veya sağlık sorunları değil aksine mutluluk ve sağlıklı yaşamınız olabilsin. Aile bireyleriniz, patronlarınız ve resmi kurumlarla daha iyi anlaşabilme imkanı sunan Jüpiter Aslan geçişinin sonunda, Ağustos ortasında Jüpiter Başak’a geçecek ve yaklaşık bir yol boyunca sizin evlilik ve ikili ilişkiler alanınızda ilerleyerek, size yaşamınızın belki de en güzel ilişkisini veya evliliğini getiriyor olacak.. Şimdi hazırlık zamanı ! 

DİDEM ŞARMAN

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder