18 Eylül 2017 Pazartesi

20 Eylül 2017 Yeniay Sizi Nasıl Etkiliyor ? #Astroloji

20 Eylül 2017 saat 08.30’da Başak Burcu’nda Yeniay gerçekleşiyor. Başak burcu zodyakta “hasat zamanı”, ektiğiniz ürünleri toplama sırasının geldiğini anlatan ve aslında “karma” ile tıpkı zıt burcu olan Balık gibi doğrudan ilgili olan bir burçtur; ancak buradaki durum Balık burcunun aksine yaptıklarınızın, düşündüklerinizin ve uyguladıklarınızın somut olarak önünüze gelmesi durumudur. Başak’ta psikolojik veya ruhsal değil, somut anlamda tatmin ve karmanın somut sonuçları görülebilir. Bu haliyle şimdi toplayacağınız ürünler oldukça kötü de olabilir, yılın en güzel ürünleri de.. Bu tamamen sizin şimdiye dek kendi tarlanıza ne ektiğiniz, neleri düşündüğünüz, neleri uygulamaya koyduğunuz ile ilgilidir.

Başak, kusursuzlaşmanın, mükemmeliyetçiliğin ve bunları gerçekleştirme yolunda, fiziksel ve ruhsal olarak yıpranmanın alanıdır. Elinizden gelenin fazlasını yapsanız da, başkalarından takdir beklemek yerine, kendi yetenek ve değerlerinizi takdir etmeniz gereken bu zamanda, çalışma hayatınızda verimlilik, yoğun çaba ve bir şeyin en iyisini yapmak üzere hareket etme psikolojisi gözlemlenecek. Özellikle ikili ilişkilerinizde sizden bir şey doğrudan talep edilmedikçe, “Senin için saçımı süpürge ediyorum” mantığı ile hareket etmeyin ve dengeli bir alma verme enerjisinde kalarak, verdiğiniz kadar karşılığında ilgi ve sevgi almayı tercih edin. Bu ilişkiler açısından iyi bir adım olacaktır. Yeniay gününde iş hayatınız ve tamamlanmasını istediğiniz konularda düşünmeyi ihmal etmeyin.

Bir Yeniay veya Dolunay’ın iyi veya kötü etki sunmasını bulunduğu burç değil, dolunay an haritası belirlemektir. Bu Yeniay anına Şiron 180 drc açı kurarak, muazzam bir iyileşme gücü ve bizi ruhsal olarak yaralayan noktaları birebir görme enerjisi sunarken, manevi olarak bir yeniden yapılanma sürecinde olduğumuzu söyleyebilirim. Ne var ki bu süreç kaygı geliştirme, panik, evham ve korkuları da tetikleyebileceği için, duygularınızı dengede tutmanız ve en temel korkularınızla yüzleşerek, sıfır noktasından bir şeyleri yeniden yapmaya başlamanız oldukça iyi adımlamalar olacak. 

Yeniay anının hiç şüphesiz en belirgin açılarından biri Retro pozisyondaki Uranüs’ün 150lik açısı olacak. Bu görünümle birlikte kişisel olarak para konusunda ve finansal konuların tamamında tam net belirlenmemiş etkiler sözkonusu iken, aynı zamanda astroloji, kişisel gelişim, eğitim ve yurtdışı bağlantılı işler açısından fırsatlara açık bir zaman olacak.

Bu etkiyle birlikte bir tarafta iş koşullarını değiştirme isteği ve motivasyonu varken, diğer tarafta hala daha olgunlaşmamış koşulların belirsizliği sözkonusu olabilir. Bir yanda duygusal bağımsızlık arzusu öne çıkarken, diğer yanda özel hayatınızda devrim yaratacak radikal kararlar için henüz koşullar yeterli olmayabilir. Örneğin herhangi bir konuda yeni bir adım atmak istiyorsunuz ancak kafanızdaki planlar, kurguladığınız senaryo ile gelişen durumlar birbirini tutmayabilir. Bu da belirgin ikilemler yaşamaya sebep olabilecek bir etkidir. Bu süreç, yeterince motive olmuş bir ruh için, kaygıları geride bırakma, planlı ve metotlu çalışma, orijinal ve farklı düşüncelerini iş hayatına ve günlük yaşamına oturtarak, gelişen yeni olaylara sistemli bir adaptasyon sürecini de beraberinde getirebilir.

Yeniay anında gökyüzünde Mars, Merkür ve Venüs, Başak Burcu’nda ilerliyorlar ve bu üçlüye özellikle de Merkür ve Mars’a Retro pozisyondaki Neptün’ün keskin bir uyumsuz görünümü var. Özellikle bu onbeş gün yeni başlangıçlar, daha önceden cesaret edemediğiniz konulara cesaret etmek, girişimlerde bulunmak, yenilenmek, problem ve çözümsüz gibi görülen konulara çözüm getirmek açısından fırsatlar taşıyor, ancak genel duruma bakarsak bu zaman diliminde korkuya kapılanlar ve cesareti kırılanlar için fazladan bir getiri görmemekteyim. Şartlar ne olursa olsun, bir konuda daha önceden on kere bile kesintiye uğramış olsanız, yine ve yeniden denemek size hem güç katacak hem de bu kez şartların oluşması için daha rahat bir zemin hazırlayacaktır. Yani konu dış şartların size sürpriz gelişmeler sunması değil, şimdi sizin kendi istekleriniz için savaş verecek olmanızdır. Diğer yandan bu görünüm ancak hayallerine inananlar ve yaratıcı hayal gücünü devreye sokarak çalışanlar için olumlu çalışacak. Bu süreç yaratıcı işler, spiritüel ve sanatsal alanları olumlu anlamda etkilemeye devam edecek. 

Burada Yeniay yöneticisi Merkür’ün Neptün açıları ile; alım satım işlerinizde dikkatli davranın ve ticari konularda ortaklık imzalamayın. Yeni bir eğitime başlamak, yeni bir uzak yolculuk planlayacaksanız, imkan varsa bunu Ekim ayına çekebilirsiniz. İlişkiler ve iş hayatınızda kelime hataları, karışacak belgeler, yanlış giden mail veya mesajlara karşı temkinli olun.

Sizi sözleri ile yanıltmak isteyen insanları fark edin. Bu insanlar genelde oldukça etkileyici ve ikna edici konuştuklarını zannederler. Görüşmeler konusunda yaşanabilecek aksaklıklar ve zaman ayarsızlıklarını olağan karşılayın. Sistemi, evrimi, yaratılışı, dinleri sorgulamak, bu konularda araştırmalar yapmak, kutsal metinleri okumak, bilimsel makaleleri incelemek hem inançlı hem de inançsız kesimlerin fikirlerini okuyup tartarak yeni bakış açıları oluşturmak için ideal zamandasınız.


30 Eylül 2017’de başlayacak Sertifikalı Astroloji Eğitimi için Tıklayın:
Önümüzdeki onbeş gün;

-Finansal konularda pozitif fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

-Fazla emek vermek, kendinden çok şey vermek yerine olanı olduğu gibi görün ve ilişkilerinizde daha hoşgörülü yaklaşımları hem kendiniz hem de karşınızdaki kişinin benimsemesini bekleyin.

-Sağlıklı beslenme ve diyet oluşturmak için ideal zamandasınız.

-Bir konuyu detayları ile değerlendirmek, araştırmak ve incelemek bu süreçte iş hayatınızda avantaj olsa da, ilişkilerinizde dezavantaj olacağı için, büyük resme odaklanarak, ilişkilerde küçük ayrıntıların üzerinde fazla durmamaya çalışın.

-İnternet bağlantılarınızı gözden geçirmek, bilimsel ve teknik konularla ilgilenmek, teknolojik alet satın almak, kısa seyahatler yapmak ve arkadaş çevrenizin desteği ile hareket etmek bu zaman diliminde enerjinizi yükseltiyor olacak.

-Eğer ilk kez birileri ile görüşmeye başlayacaksanız, bu enerjide imla kurallarına ve üsluba dikkat etmeniz, temizliğe, dakikliğe ve zarif olmaya özen göstermeniz ilişkiler açısından önemli olacaktır. 

-Ruhsal olarak size kaygı ve endişe veren herkesden uzak durmayı tercih edin ve gerekirse bir psikoloğa danışın.

-Planlama yapmak, organize olmak, mantıklı eylemler oluşturmak için harika zamanlama

-İş hayatınızla ilgili değişiklikleri destekleyen bir süreçtesiniz. (Cesaret ve koşulları iyi anlamaya ihtiyacınız var; ortaklıklar hariç değişime onay veren zaman)

-Özel yaşamınızda ayrıntılara takılmak ve eleştiriyi arttırmak yerine, tablonun bütününü görmeye gayret etmelisiniz.

-İlişkilerinizde baskı, kıskançlık ve manipulasyon oldukça keskin tavırlara ve ilişkinin sonlanmasına sebep olabilecektir.

-Bugüne dek neler yaptığınızı düşünün ve bu Yeniay’ın yaptıklarınızla doğru orantılı olarak size sunacağı hediyeler olduğunu gözlemleyin.

-Kendinize “kötü karma” yaratmamak için kalbinizde, aklınız ve ruhunuzda daima iyi niyet, iyi düşünce ve sevgiye yer vermeyi prensip edinin.

-Sağlığınız için endişelenmek yerine doktora danışın.

-Başkalarının hayatları hakkında endişe etmeyi durdurdun ve şu cümleyi tekrar edin.
“Ben kurtarıcı değilim. Bu, O’nun kaderi…”

-Sağlık konusunda bağırsaklar ve sinir sisteminiz hassaslaşacaktır bu yüzden dengeli bir beslenme planında kalmayı tercih edin.

Astroloji ile İlgili Bilinmeyenler:

-Astroloji fal değildir, zamanın kalitesini yorumlamaktır ve size “Ayrılacaksın” gibi cümleler kurmak yerine, “Bu tarihler arasında ayrılma ihtimalin olduğu için daha hoşgörülü davranman ilişkine iyi gelecek..” şeklinde yorumlar yapar.

-Her Yeniay iyi enerjili değildir ve Yeniay anında Ay, Güneş tarafından yanık pozisyonda olduğu için, Yeniay zamanları niyet yapmak için uygun zamanlar değildir. Niyetler için en elverişli süreç Dolunay zamanlarıdır.

-Her Merkür Retro, herkese eşit anlamda iletişim problemleri vermez; çünkü bazı insanlar haritalarında Merkür Retro enerjisi ile doğmuşlardır.

-Dolunay gününe yaklaşan bir iki gün ve uzaklaşan bir iki günde tüm dünyada insanların daha sinirli ve agresif davranışlar gösterdikleri gözlemlenmiştir.

-Haritasında Yengeç Burcu ağırlığı olan ya da Güneş’i, Yükselen’i, Ay Burcu Yengeç olanlar Dolunay zamanlarından daha fazla etkilenme eğilimindedirler.

-Satürn her zaman kötü değildir. Satürn transitleri hayatınızdaki verimsiz iş ve yararsız kişilerden kurtulup, ruhsal olarak olgunlaşmanıza sebep olan yararlı dönemlerdir. Sadece bunları deneyimlerken size zorlayıcı hissettirebilir. Astroloji’de Satürn’den daha zorlayıcı olan gezegen savaş ve hırs gezegeni olan Mars’tır.

-Yorumların hiçbiri Ay Burcunuza göre yapılmaz. Yükselen ve kendi burcunuzu okumanız size yardımcı olur. Ay Burcu, kişinin duygularını yaşama şeklini ve nasıl rahat hissettiğini anlatırken, yükselen burç dışarıya gösterdiği yüzü yani sosyal maskesi, burcu ise kendi içinde ve özelinde nasıl davrandığını anlatan alanlardır.

-Takip ettiğiniz yorumlar her zaman genel etkileri anlatmakta olup, herkesin doğum anına göre çıkarılan haritası, sizin hangi süreçte olduğunuzu en doğru şekilde anlamanıza yardımcı olan asıl faktördür.


 30 Eylül 2017’de başlayacak Sertifikalı Astroloji Eğitimi için Tıklayın:

TÜRKİYE Etkisi:
 Eylül ayı itibariyle gündemimizde olan Irak Referandumu konusuna bağlı olarak, ülkemiz bazı yaptırımlarda bulunacağını açıkladı; bu yaptırımlar ticari ve anlaşmalara bağlı olarak gelişebilecek olsa da, askeri anlamda yaptırım, 5 Ekim 2017 tarihinin artı eksi bir haftasında gözlemlenebilecek.  Bu süreçte sözel, mantıklı, planlı, internet üzerinden veya geleceğe yönelik atılacak adımlarla ilgili bazı çatışmalar yaşansa da, esasen herhangi bir ülkenin üzerine gidebilecek doğru strateji geliştirme zamanında değiliz. Ekim ayının ikinci yarısı strateji geliştirmek ve adım atmak için daha uygun görünmekte. Ülkemizle ilgili detaylı yazımı buradan okuyabilirsiniz:


Koç Burcu
İş hayatınızda yeni değişiklikler ve tekliflerle karşılaşabileceğiniz bu süreçte, genel sağlık durumunuzla ilgili endişe etmemenizi, ancak bağırsak bölgesi ile ilgili sorunlarınızın ortaya çıkabileceğini gösteriyor. Bu da sizin stres seviyenizin artmasına bağlı olarak gelişebilir. İlişkilerinizde yeni başlangıçlara açıksınız, ancak devam eden ilişkilerde sizi baskı altında tutan herkesi geride bırakmak isteyeceksiniz. Yakın  çevre, kardeşler, akrabalar, komşular, internet bağlantısı, trafik, yazışma ve görüşmelerde belirsizliklerle karşılaşabilir, bu alanlardaki işleri 1 Ekim sonrası daha rahat çözümleyebilirsiniz. Yaratıcı gücünüzün arttığı zamandasınız.

Kişiye Özel Danışmanlık için inceleyin:
http://www.didemsarman.com/astroloji-bireysel-danismanlik-2.html

Boğa Burcu
Yeniay sizi sahnede olmanız açısından sizi destekliyor olacak. Eğer hala bekarsanız, hayatınıza yeni tanışmalar, flörtler ve aşk gelebilir, ancak bir şekilde geçmiş alışanlıklarınız ve düşüncelerinizi bu on günde kırmanız ve yeniye yer açmanız elzem. Diğer yandan hayatınızda size katkısı kalmayan, hizmeti durdurmuş olan her şeye veda etmek için hazırlık yapmanız gerekiyor. Bu çoğu insan için kayıp görünen durum, aslında sizin için büyük kazanımları destekleyecek. Ev taşıma, yerleşimle ilgili değişimler, özel hayatınızla ilgili kutlamalar, reklam, tanıtım işleri için Ekim başından itibaren ideal zamandasınız. 

Kişiye Özel Danışmanlık için inceleyin:
http://www.didemsarman.com/astroloji-bireysel-danismanlik-2.html

İkizler Burcu
Yeniay zamanı ruhsal olarak her şeyi yapabilecek gücü kendinizde hissetmeniz için zihninizi odaklamanız gerekecek. Hayatınızdaki problemlere akıl ve mantık yolu ile hızlı çözümler üretmek isteyeceksiniz. Özellikle aile konularının vurgulandığı bu süreçte evinize, yaşam alanınıza ve aile bireylerinize zaman ayırarak onların problemleri ile ilgilenebilirsiniz. iletişim alanınızda gelişen görünümlerle, beklemediğiniz kadar iyi bir teklif alabilecek, görüşmeler, iletişim ve anlaşmalar yolu ile kendinizi iyi hissedeceksiniz; ancak bunlar 1 Ekim’den itibaren netleşecek gibi görünmekte. Kitap yazmak, internet ile ilgili işlerinizi tamamlamak, seyahatler ve imzalar açısından 1 Ekim sonrası destekleniyorsunuz. Bu süreç özel yaşamınızda mutluluk veren gelişmeleri gösterirken, finansal olarak dengeli gitmeniz gerekebilir. Arkadaş çevrenizle ilgili değişiklikleri de anlatan bu zaman diliminde, arkadaşınız olarak gördüğünüz biri yaşamınızdan çıkabilir.

Kişiye Özel Danışmanlık için inceleyin:
http://www.didemsarman.com/astroloji-bireysel-danismanlik-2.html

Yengeç Burcu
Bu süreçte yakın çevre ve kardeşlerinizle ilişkilerinizi geliştirmek adına fırsatlarınız olacak; ancak yanlış anlaşılmalar ve iletişim hatalarına dikkat etmeniz gerekiyor. Kısa yolculuklar, eğitim süreçlerinizle ilgili yenilikler, görüşme, buluşma ve iş toplantıları ile daha aktif bir hale geleceksiniz. İlişkisi devam edenler için sürpriz gelişen kararlar, evlilik teklifleri ve yanlış anlamaları düzeltme dönemi görünmekte. Bu süreçte ayrıca hayalini kurduğunuz bir iş teklifi de kapınızı çalabilir ve kariyer alanınızdaki bazı sorunlara rağmen, işle ilgili pozitif bir gelişme de yakalayabilirsiniz. Bunu 1 Ekim itibariyle değerlendirebilirsiniz.

Kişiye Özel Danışmanlık için inceleyin:
http://www.didemsarman.com/astroloji-bireysel-danismanlik-2.html

Aslan Burcu
Yeni bir ev veya araba almak, alım satım işleri ve parasal konularda yanılgılara dikkat edin ve bu işleri 1 Ekim sonrasına ertelemeyi tercih edin. Hafta boyunca yeteneklerinizi geliştirebilir, sahip olduğunuz değerlere daha fazla odaklanarak elinizdekilerin kıymetini daha çok bilebilirsiniz. İlişkiler açısından olumlu konuşmaların yapılabileceği, bir şeyleri iyileştirmek için fırsatınızın olduğu bir dönemdesiniz ancak bunu acele ile yapmak yerine sakin davranmanız, olgunlukla yaklaşmanız önemlidir. Bekar olanlar için Eylül son haftası yeni bir ilişkiyi hayatınıza katabilir ve bu ilişki ani şekilde gelişebilir. Bu süreçte faydalı iş görüşmeleri yapabilir bunları pozitif anlamda değerlendirebilirsiniz. Yeniay haftası boyunca ikili ilişkilerinizde yeni teklif ve görüşmelere açık bir enerjide olacaksınız. Özellikle yurtdışı bağlantılı işler, eğitimler, seyahatler, iletişim ve yeni başlangıçlarınız destekleniyor olacak.

Kişiye Özel Danışmanlık için inceleyin:
http://www.didemsarman.com/astroloji-bireysel-danismanlik-2.html

Başak Burcu
Burcunuzdaki Yeniay ile kendinizi, enerjinizi ve yeteneklerinizi en iyi şekilde sergileyebilecek, ilişkiler konusunda şanslar elde edecek ve bulunduğunuz topluluklarda parlayan, fark edilen kişi olacaksınız ancak her anlamda kararlı olun ve konsantrasyonunuzun dağılmasına izin vermeyin. Bu dolunay sizin için sürpriz bir iş teklifi veya işle ilgili olumlu ilerleme anlamı da taşırken, yeni ve güçlü bağlantılar kurabilmenize sebep olacak. İş hayatınız ve ikili ilişkilerinizde güçlü paylaşımlarda bulunabileceksiniz. Önemli bir anlaşma yapabileceğiniz veya ilişkilere ilgili olumlu anlamda önemli kararlar alabileceğiniz bir zaman diliminde bulunmaktasınız (1 Ekim sonrası) Henüz yeni başlayan ilişkilerinizde birtakım kesintiler oluşabilecek olsa da, uzun vadeli ilişkileri ve işleri destekleyen, daha önceden sorun olmuş konuların şimdi çözüm bulabileceği, size önemli bir gelişim vaad eden bir zamandasınız.

Kişiye Özel Danışmanlık için inceleyin:
http://www.didemsarman.com/astroloji-bireysel-danismanlik-2.html

Terazi Burcu
Ruhsal olarak şifalanma dönemine giriyorsunuz. Yalnız kalma, içe dönme, inzivaya çekilerek, meditatif, sakin, pozitif enerjili ortamlarda bulunma, meditasyon, enerji çalışmaları, rüyalar ve ruhsal iyileşmeye yönelik konu başlıkları size çok iyi gelecek. Yeniay size kendi başınıza kalarak olayları değerlendirme suretiyle iyileşme fırsatı vermekte. Çalışma hayatınızda yapmak istediğiniz değişimler varsa bu dolunay haftasında gerçekleştirmek için acele etmeyin, yanıltıcı bir zamanda olduğunuz için 1 Ekim sonrasını beklemeyi tercih edin. Bu hafta sorunlu olan iş ilişkilerinizin sona erdiğini görebilirsiniz. Geleceğe yönelik projeler ve hayallerinizin gerçekleşmesi açısından önemli fırsatlar elde edebileceğiniz bir zamandasınız; ancak bunları uygulamaya koymak için yaklaşık olarak iki haftalık bir sürece ihtiyacınız olacak.

Kişiye Özel Danışmanlık için inceleyin:
http://www.didemsarman.com/astroloji-bireysel-danismanlik-2.html

Akrep Burcu
Sosyal yaşamınız hareketlenirken, çalışma hayatınızla ilgili önemli görüşmeler, toplantılar ve yeni iş ilişkileri geliştirme durumunuz vurgulanıyor. Burada kariyer gelirlerinizle ilgili gelişmelere açık olacaksınız. Arkadaş çevrenizle ilgili konuların da ön plana çıktığı süreçte özellikle iş hayatınızda olumlu gelişmeler bekleyebilir, harika bir iş değişikliğine gidebilirsiniz. Günlük yaşamınızda fırsatlar ve iyi şansın artacağı  bu zaman diliminde özel yaşamınızda kıskançlık, kin, nefret veya manipulasyon gibi eylemler ve hali hazırda bir ilişkiniz varken başka bir kişi ile görüşme deneyimi size oldukça ters yansımalar yapacak ve ilişkilerin sonlanmasına sebep olacaktır.  .

Kişiye Özel Danışmanlık için inceleyin:
http://www.didemsarman.com/astroloji-bireysel-danismanlik-2.html

Yay Burcu
Kariyerinizle ilgili olumlu gelişmelere açık olacak, yeni maddi fırsatlarla karşılaşabileceksiniz. Sizden güçlü durumda olan kişilerden, patronlar ve ailenizden destek görmek yerine, kendi uğraşılarınızla ilerleyeceğiniz zamandasınız. Aile, yerleşim ve kariyer konularındaki belirsizlikleri çözümlemek isteyeceksiniz. Çalışma hayatınızda kendi çabanızla başarının vurgulandığı hafta boyunca işle ilgili istediğiniz değişiklikleri gerçekleştirebilir, daha pozitif bir süreç başlatabilirsiniz. Sosyal yaşamınızın aktif olduğu, seyahatlerinizin sözkonusu olabileceği bu süreçte ilişkiniz yoksa katıldığınız etkinlikler ve yakın çevreniz aracılığı ile yeni birisi ile tanışabileceksiniz ancak tanımak ve ilişki kurmak için acele etmemenizi önermekteyim. Henüz yeterince tanımadığınız ve ilişkilerinizin kısa süredir devam ettiği insanlarla yollarınızı bir şekilde ayırabileceğiniz bu süreç, size kayıplarınızın yanında artılar getirecek. 

Kişiye Özel Danışmanlık için inceleyin:
http://www.didemsarman.com/astroloji-bireysel-danismanlik-2.html

Oğlak Burcu
işle ilgili seyahatler, yurtdışı bağlantılı işler, eğitim öğretim faaliyetleriniz, okulla ilgili konular, üniversiteyi ilgilendiren alanlar ve iletişim konusunda gelişmelere sahip olacaksınız. Bu hafta değer verdiğiniz kişilerle önemli görüşmeler yapabilir, onların iletişim hatalarından kaynaklanan problemleri çözümleme yoluna gidebilirsiniz.  Bu süreç size sürpriz bir maddi imkan konusunda gelişme de sağlıyor. Beklediğinizin dışında bir finansal gelişme yaşayabilir, ev ve aileye ait konularda olumlu bir süreç yaşayabilirsiniz. Yeni bir eğitime başlamak, hayatınızda bilge olarak gördüğünüz kişilerden yardım almak ve iş seyahatler için 1 Ekim sonrasını verimli olarak kullanabilirsiniz. Parasal anlamda artıya geçeceğiniz bu süreçte aile içindeki olası karışıklıklardan uzak durmayı ve yaşamın size sunduğu fırsatlara odaklanmayı tercih etmelisiniz.

Kişiye Özel Danışmanlık için inceleyin:
http://www.didemsarman.com/astroloji-bireysel-danismanlik-2.html
 
Kova Burcu
Beklediğiniz miras, nafaka, prim, eş ve ortağın parası gibi konularda gelişmeler elde edebilirsiniz; ancak bunlar doğrudan bir çözüm yerine zaman alan kafa karışıklıları yaratacak şekilde gelişebilir. Hafta boyunca hayatınızdaki olaylar karşısında gereksiz kaygı üretmek yerine, sezgilerinize güvenerek ve olayları muhataplarına sorarak değerlendirmek daha yararlı olacaktır. Bu süreçte işle ilgili destekler bulabilecek ve flört tekliflerine açık bir enerjiye sahip olacaksınız. Yeniay zamanı yakın çevreniz, akrabalar, kardeşler ve komşular ile ilişkilerinizde daha toleranslı davranmaya çalışmalısınız. Kredi çekmek veya alım satım yapmak için 1 Ekim sonrasını değerlendirmeyi tercih edin.

Kişiye Özel Danışmanlık için inceleyin:
http://www.didemsarman.com/astroloji-bireysel-danismanlik-2.html
 
Balık Burcu
ilişkiler, evlilik, ortaklılar ve yakın dostluklarla ilgili konulara konsantre olacaksınız. Yakın ilişkiler evinizde gerçekleşen Yeniay ile birlikte uzun süreli ilişkilerinizi sorgulayabilir, ilişkilerinizde kafa karıştıran iletişim hataları ile ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Diğer yandan iş hayatınız ve finansal durumunuzu olumlu etkileyecek bu süreçte işlerinizle ilgili yeni fırsatlar yakalayabilir, maddi durumunuzu güçlendirecek tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Bu süreçte arkadaş çevrenizle ilgili birtakım sıkıntılar size yansıyabilir ve hayatınızdan bazı insanları gönderme kararı alabilirsiniz. Ancak genel hatlarıyla iş hayatında fırsatlar haftasında bulunacağınız için, olası problemler size çok küçük gelecek. 

Kişiye Özel Danışmanlık için inceleyin:

SOSYAL MEDYA 


Facebook’ta beni takip edin:

Twitter’da beni takip edin:

 İnstagram’da beni takip edin: 

Youtube Kanalıma ücretsiz üye olarak yeni videolarımdan hemen haberdar olun:

Kişiye Özel Danışmanlık için inceleyin:

30 Eylül 2017’de başlayacak Sertifikalı Astroloji Eğitimi için Tıklayın:
 
Sosyal Medya Tasarımları


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder