27 Haziran 2015 Cumartesi

2 Temmuz 2015 OĞLAK BURCU'nda DOLUNAY ve Etkileri #Astroloji2 temmuz 2015 Perşembe saat 05.19’da Oğlak Burcu’nda bir Dolunay gerçekleşiyor. Etkilerini Pazartesi’den başlayarak, haftanın tamamında deneyimleyeceğiniz bu Dolunay ile birlikte yaşamınızda hızlı çözümler, ani gelişmeler ve tamamlanma bekleyebilirsiniz. 

Dolunay Pluton ile kavuşumda, Mars ile karşıt açıda: Özellikle bu zamana dek kendinize çizdiğiniz sınırlar, katı kurallar, mesafeli yaklaşımlar ve belirli prensipler ile geçmişten bugüne taşınan, artık katkı sağlamak yerine zarar veren, çürümüş, eskimiş, bugüne faydası olmayan herkes ve her şeyi dönüşüme uğratarak yaşamınızdan çıkarmak için ideal bir zamandasınız; ancak bu eylemleri yaparken özellikle fevri ve agresif davranmamayı tercih etmeli, aile büyükleri, kurumlar ve patronlarla ilişkilerinizi maksimum seviyede ılımlı tutmaya çalışmalısınız. Tutamadığınız noktada zaten belirli kırılmalar yaşayacaksınız demektir ve bu illa ki kötü anlama gelmemektedir. Bazen duygularınızı tamamen ve derinden ifade etmeye, açıklık göstermeye, sesinizi yükseltmeye ihtiyaç duyar ve ilişkilerinizi yeniden düzenlemeyi tercih edersiniz hepsi bu. 

İkili ilişkiler ve kariyer ekseninde mücadele doğurabilecek, çekişmeli, tartışmalı ve yıkıcı bir enerjinin içinden geçtiğiniz hafta genelinde, eğer bağlarınıza güveniyor ve ilişkilerinizi sağlam oluşturduğunuza inanıyorsanız zaten bu süreçten korkmanızı gerektirecek bir şey de yok demektir; ancak problemli ilişkilere sahipseniz mutlaka bu zaman diliminde alt yapıdaki problemleri çok daha güçlü bir şekilde göreceksiniz demektir. 

Bu Dolunay, geçmiş ile yüzleştirerek (kişisel, ruhsal veya iş hayatınızdaki geçmiş), katı yönleri yumuşatmak ve agresiflik yerine yumuşaklık, esneklik, merhameti kabul etmek arasında bir seçim yapmanızı istiyor olacak. 

Neptün ile temas halindeki Dolunay, yaşamınıza yeni hayaller, yaratım gücü, olduğundan daha hassas bir ruhsal yaklaşım ile hareket etme kabiliyeti, merhamet, yoğun duygular, sevgi, esneklik ve duygusallık katıyor olacak. Dolunay zamanında belki de ağlıyor olacaksınız ve bunun büyük bir ruhsal arınmanın işareti olduğunu o anda fark edemeyeceksiniz. Oysa evren teslimiyet istiyor ve her şeyi kendi sınırlarınız, planlarınız ve kurallarınızla halledemeyeceğinizi size göstermek istiyor !

Dolunay anında Jüpiter ve Venüs, Uranüs ile uyumlu görünümde olacak. Biliyorsunuz ki bu açı bu haftadan beri devam ediyor ve böylece eşcinsel evlilikler yasallaştırıldı. (Uranüs: Devrim, özgürlük- Venüs: Cinsellik) Bu açı ile birlikte ilişkilerinizde bir yanda özgürlük, yeni deneyimler ihtiyacı artarken, diğer yanda size inanç veren, umutlarınızı arttıracak, ani başlayan yeni ilişkilerle karşılaşabilirsiniz. Burada önemli nokta, ilişkilerin sadece cinsellik boyutunda kalmamasına dikkat etmek ve duygusal paylaşımların varlığına konsantre olmaktır. Uranüs’ün Jüpiter ve Venüs ile etkileşimi hafta genelinde finansal anlamda artış, beklenen paranın gelmesi, yeni sosyal çevrelerde yer alma, ilişkilerde yeni deneyimlere ihtiyaç duyma gibi konu başlıklarını getiriyor olacak.

Dolunay anında etkin olan sabit yıldızlara göre; Dolunay’ın kendisi Alhena sabit yıldızı ile birleşerek, aşırı duyarlılık, hayal gücünün artması durumlarını gösterirken,  ayak yaralanmaları konusunda sizi uyarıyor. Yükselene kavuşum yapan Mirzam, hafta genelinde spiritüel ve ruhsal mesajlar alacağınız, evrensel enerjiyi çok daha yoğun hissedeceğiniz ve kendi yolunuzu tespit ederek, ruhsal yolculuğunuzla ilgili deneyimlere farkındalıkla yaklaşmanız gerektiğini vurguluyor.  Haritanın tepe noktasına kavuşum yapan Achernar, hafta genelinde “doğa olayları, su baskınları, yangınlar” konusunda uyarıyor. 

Sağlık Anlamında: Hafta genelinde dişler, tırnaklar, saçlar, eklemler, mide,  kas ve iskelet sistemi hassaslaşacaktır. (Mide problemi ve Sırt ağrıları olanlar için özellikle)
Kazalara karşı dikkatli olunması gereken, olası kazaların kırıklar yaratabileceği bir zamandayız.

Ülke genelinde: Doğa olayları, su baskınları, yangınlar beklenebilir. Genelkurmay ve askeriyeyi ilgilendiren konular, tarihçiler, hakimler, yargıyı ilgilendiren konular, komutanlar, iktidar partisi, gece bekçileri, inşaat firmaları, yeraltını ilgilendiren noktalar ve yer altı olayları vurgulanacak ve gündeme gelecektir. Temmuz ilk haftasının sonuna dek dünya genelinde uçaklarla ilgili sorunları duyabiliriz.

Burçlara Göre
Koç: Dolunay haftasında iş hayatınızla ilgili hızlı değişimler yaşayabilir, size katkı sağlamayan iş ortamlarını geride bırakabilir, kendinize güçlü ve yeni hedefler belirleyebilirsiniz. Ancak bu süreçte aile ve iş hayatınızdaki ilişkileri ilgilendiren alandaki problemleri halletmeniz ve kendinizi agresif yansıtmamanız önemli. Sorunlu giden ilişkiler için bitirme zamanını anlatan Dolunay, bağları güçlü olanlar için geleceğe yönelik yeni adımlar, kutlamalar ve bekar olanlarınız için yeni tanışmaları işaret ediyor. (Dolunay haftası genel yorumlama) (Ayrıca bakınız Youtube: Didem Şarman haftalık burç yorumları)

Boğa: Dolunay haftasında partneriniz ve dostlarınızla iletişiminiz sınavlardan geçerken, yurtdışı, öğrenim, seyahatler, davalar, müzik, iletişim ve görüşmeler konusunda problemlerle karşılaşabilir ve bunları çözümlemeye çalışabilirsiniz. Özellikle partnerin ve dostların problemli iletişimi can sıkıcı olabilir. Hafta genelinde ailenizden destek görmek, yuvada yaşanan mutluluk, ev ve yerleşimle ilgili değişiklikler ile finansal anlamda desteklendiğiniz görünümler sizinle olacak. (Dolunay haftası genel yorumlama) (Ayrıca bakınız Youtube: Didem Şarman haftalık burç yorumları)

İkizler: Dolunay haftasında toplu paralar, finansal konular, eşinizden ve yakın dostlarınızdan gelen problemler ve onların yaşamındaki sıkıntılar size yansıyabilir. Ameliyat vb. olayları imkanınız varsa ertelemeyi tercih edin ve yaşamınızı riske sokacak hareketlerden uzak durun. Spiritüel bir zamanda olduğunuz için, sezgilerinize güvenin ve psikolog, spiritüel öğretmenlerden yardım almayı tercih edin. Hafta genelinde iş ve özel yaşamda yeni görüşmeleri, tanışmaları destekleyen, seyahat, öğrenim, eğitimler, beklenen haberlerin alınması konusunda yardımcı görünümler sizinle olacak. (Dolunay haftası genel yorumlama) (Ayrıca bakınız Youtube: Didem Şarman haftalık burç yorumları)

Yengeç: Dolunay haftasında bağları sağlam olmayanların, yakın dostluk ve ikili ilişkileri biterken, hafta genelinde yakın ilişkileriniz ve ortaklar, avukatlar, dostlar da dahil olmak üzere evlilik, partnerliğinizdeki sorunları aşmak üzere hareket ediyor olacaksınız. Diğer yandan haftanın tamamında alım satım, finansal işler ve iş hayatınızdaki girişimlerinizi destekleyen bir enerji sizinle olacak. (Dolunay haftası genel yorumlama) (Ayrıca bakınız Youtube: Didem Şarman haftalık burç yorumları)

Aslan: Dolunay haftasında iş ilişkilerinizde problemlerle karşılaşabilir, günlük yaşamınızda stres seviyenizi arttıracak olaylarla karşılaşabilirsiniz. Ruhsal ve bedensel sağlığınızı korumanız özellikle sırt, eklem, iskelet sistemi, dişler ve mide problemleriniz varsa kontrollü olmanız önemlidir. Bu zaman diliminde aşk hayatınızda olumlu gelişmelere açıkken, çocuk sahibi olmak, tatile gitmek, dinlenmek, özel yaşamda yeni tanışmalara fırsat vermek ve ilişkilerinizi romantikleştirmek için ideal zamandasınız. (Dolunay haftası genel yorumlama) (Ayrıca bakınız Youtube: Didem Şarman haftalık burç yorumları)

Başak: Dolunay haftasında özel yaşamınızda problemleri çözmek üzere hareket edeceksiniz. Özellikle çocuklarla ilişkiler, tatillerle ilgili problemler, arkadaşlık ve özel yaşamdaki sorunların size yansıması sonucunda yaşamınızda yeniden düzenlemeler yapıyor olacaksınız. Hafta genelinde finansal anlamda beklentilerinizi karşılayabilecek bir süreç sözkonusu iken, dinlenmeye zaman ayırmanız, ruhsal gelişiminizi destekleyen aktiviteler yapmanız yardımcı olacaktır. (Dolunay haftası genel yorumlama) (Ayrıca bakınız Youtube: Didem Şarman haftalık burç yorumları)

Terazi:  Dolunay haftasında ne olursa olsun karamsarlık tuzağına düşmemeli, aile ve sevdiklerinizle olan ilişkilerinizde dikkatli davranmalı, iş ilişkilerinizdeki problemleri görerek, patronlarınızın yaklaşımlarına göre yeni adımlar belirleyebilirsiniz. Bu süreç size geçmişle ilgili konuları tekrar getirebilecektir. Ev ve yerleşimle ilgili düzenlemeleri imkanınız varsa bir sonraki hafta yapmanız faydalı olacaktır. Hafta genelinde ikili ilişkilerinizde yeni tanışmaları destekleyen, organizasyonlar, kalabalık ortamlardan fayda göreceğiniz, olası kutlama, nişan, düğün gibi etkinliklere zemin hazırlayan görünümler sizinle olacak. (Dolunay haftası genel yorumlama) (Ayrıca bakınız Youtube: Didem Şarman haftalık burç yorumları)

Akrep: Dolunay haftasında yakın çevre, akrabalar, kardeşler, komşular ve trafikteki problemler size yansıyabilir. Özellikle iletişiminize dikkat etmeli, kendinizi kötü gösterecek diyaloglar kurmamayı tercih etmelisiniz. İnternet, yazılı ve sözlü görüşmeler, anlaşmalar konusunda geçici sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Hafta genelinde kariyerinizi ve finansal kaynaklarınızı olumlu etkileyecek gelişmelere açık bir zaman dilimindesiniz. İlişkilerinizde eğer iletişiminize dikkat ederseniz, mutlu ve enerjisi yüksek bir hafta geçireceksiniz. (Dolunay haftası genel yorumlama) (Ayrıca bakınız Youtube: Didem Şarman haftalık burç yorumları)

Yay: Dolunay haftasında para kontrolü sağlamalı, gereksiz harcamalardan kaçınmalı ve para ilişkisi kurduğunuz insanlara dikkatli yaklaşmalısınız. Kendinize verdiğiniz değerin test edileceği  bu hafta, özellikle partnerinizin  ve yakın dostlarınızın sıkıntıları size yansıyabilir. Hafta genelinde yurtdışı bağlantılı işler, seyahatler, öğrenim, iş ilişkileri kurma, özel yaşamınızda yeni başlangıçlar ve tatilleri destekleyen bir enerji sizinle olacak. (Dolunay haftası genel yorumlama) (Ayrıca bakınız Youtube: Didem Şarman haftalık burç yorumları)

Oğlak: Dolunay haftasında stres seviyenizi yükseltebilecek durumlarla karşılaşabilir ve ilişkilerle ilgili problemlerinizi daha net gözlemleyebilirsiniz. Bu süreçte problem olan ilişkileri bitirme kararı alırken, çevrenize karşı agresif davranmamanız ve kendinizi kötü göstermemeniz önemlidir. Sırt ağrıları, genel sağlık sorunları, mide problemleri gibi konulara özellikle hassasiyet göstereceğiniz bu süreçte, güç dengesi tamamen sizde olsa da, ilişkilerinizdeki sorunları çözümlemek üzere hareket ediyor olacaksınız. Hafta genelinde finansal kaynaklarınızı destekleyen, ruhsal olara k özgürlük ihtiyacınızın arttığı, ev ve yerleşimle ilgili konularda yeni kararlar alabileceğiniz, geçmişten gelen kişilerle karşılaşabileceğiniz bir enerjide olacaksınız. (Dolunay haftası genel yorumlama) (Ayrıca bakınız Youtube: Didem Şarman haftalık burç yorumları)

Kova: Dolunay haftasında yalnız kalmaya, dinlenmeye, tatil yapmaya ve ruhsal gelişiminizle ilgili çalışmalar yapmaya ihtiyacınız olacak. Bu zaman diliminde iş hayatınızla ilgili sorunları çözümlemeniz gerekirken, yasadışı ortamlardan uzak durmanız ve gizli düşmanlarınızdan haberdar olmanız sonucu yaşamınızda size zarar veren herkesi uzaklaştırmaya çalışmanız yararlı olacaktır. Bir karma haftası yaşadığınız için sözleriniz ve eylemlerinize dikkat etmeli, rüyalarınızı not etmeyi tercih etmeli ve ruhsal, bedensel sağlığınıza özen göstermelisiniz. Hafta genelinde geçmişten gelen konular sizinle olacak. Bu süreçte diğer yandan, ilişkiler ve ortaklıklarla ilgili yeni fikirleriniz oluşabilirken, yaşamınıza ruhsal olarak bağlantınız olan insanlar katılıyor olacak. İş ve özel yaşamınızdaki görüşmeler, teklifler açısından uygun bir zamanlamada olacaksınız.

Balık: Dolunay haftasında arkadaş çevreniz, gruplar, kalabalıklar, internet ve oluşturulan planlarınız ile ilgili problemlere açık bir zamandan geçerken, özellikle yeni başlayan ilişkiler, arkadaşlıklar ve çocuklarınızla ilişkileriniz testlerden geçiyor olacak. Bu zaman diliminde finansal konular ve iş hayatınızda destekleneceğiniz, iş görüşmeleri, günlük rutin işlerin hız kazanması ve maddi manevi hediyeler anlamında şanslı bir zamanda olacaksınız. (Dolunay haftası genel yorumlama) (Ayrıca bakınız Youtube: Didem Şarman haftalık burç yorumları)

Didem Şarman

1 yorum:

  1. slm merhabalar sayfanızı beyendim burc yorumları astrolji yorumları hakkında detaylı bilgi için sayfanızı ziyaret ettim ve çok beyendim bende boğa burcu olduğum için sizlerin sayesinde burclar hakkında bilgi sahibi oluyorum tesekkürler diliyorum basarılarınızın devamını diliyorum.

    YanıtlaSil