29 Ekim 2016 Cumartesi

30 Ekim 2016 Akrep Burcu'nda Yeniay #Astroloji

30 Ekim saat 20.36’da Akrep Burcu’nda Yeniay gerçekleşiyor ve etkisini hafta geneline yayıyor olacak.

Herkesde bir şekilde Eylül Tutulmaları’ndan beri süregelen huzursuzluk, iş ve özel yaşamla ilgili değişiklikler, şimdi bu Yeniay zamanı ile birlikte yerini güçlü yüzleşmelere, saklanan sırların ortaya çıkmasına ve önemli bir dönüşüm zamanına bırakıyor. Özellikle ikili ilişkiler ve evlilik açısından olumlu, aşk duygusunun vurgulandığı ve uzun vadeli ilişkilerin kurulabileceği bir süreçten geçmektesiniz.

Akrep’te iyileştirme ve şifalanma vardır, ruhsal dönüşümün en önemli anahtarları, önce dibi görmek, sorunlarla tam olarak yüzleşmek, kendi hatalarını görmek ve ardından şifayı kabul etmektir.
Akrep Yeniay’ı zamanında açıktan değil, ancak gizli olarak sizinle uğraşan insanlarla yüzleşebilirsiniz. 

Akrep’in en büyük düşmanı kendisidir. Hırs, intikam, saplantı ve kin en büyük gölgeleridir. Bu açıdan bakıldığında bu Yeniay insanların içindeki kin, nefret, öfke, saplantı ve hırsları ortaya çıkaracağı için etrafınızı iyi gözlemlemenizi ve bu duygulara sahip olan insanlardan uzak durmayı tercih etmenizi öneririm. Tabi ki kendi içinizde varolan olası bu duyguları dönüştürmek, psikolog, psikiyatrist, spiritüel işler yapanlar, danışmanlardan yardım almak için de en ideal zamanda olduğunuzu da hatırlatırım.. Bu süreç aynı zamanda bedensel dönüşüm açısından da uygundur. Cerrahi müdahaleler, ameliyatlar bu süreçte etkili olurlar. Manevi ve bedensel olarak dönüşmek, yük olan duygulardan ve insanlardan uzaklaşmak için daha iyi bir zaman yoktur.

Yeniay anında, onun yöneticisi olarak Oğlak Burcu’nda Pluton ile kavuşumda yer alan Mars, saçlar, tırnaklar, dişler, kas, kemikler ve iskelet sistemi ile ilgili problemlere açık zamanı anlatırken, bu süreçte iş hayatı ile ilgili güçlü bağlantılar kurabilirsiniz. Uranüs’ten kare açı gören Mars, aile büyükleri, kurumlar, patronlar, yaşça büyük kişilerle anlaşma konusunda zorluklar yaratabilirken, ani krizlerle karşılaşabilir ve özellikle iş hayatınızda yeni bir değişim dönemine girebilirsiniz. Bu süreçte gizli düşmanlar ve niyeti kötü olan insanlarla ilgili hızlı ve çarpıcı gelişmeler, yüzleşmelerle karşılaşabilirsiniz.

Özellikle gökyüzünde devam eden Satürn Yay, Jüpiter Terazi ve Satürn Yay Venüs Terazi karşılıklı ağırlamaları bu süreçte kurulan ortaklıklar, evlilikler ve ikili ilişkilerin sağlamlığını onaylıyor ve elverişli zemin hazırlıyor olacak. Aynı şekilde davalar ve yurtdışı bağlantılı işler, kişisel gelişim, astrolojiden de bu süreçte fayda elde edebilir ve uzun süreli iş ortaklıkları, bağlantılarına girişebilirsiniz. Bu görünümler sanatsal faaliyet ve dini çalışmalar, araştırmalar açısından da olumludur. 

ÜLKESEL ve DÜNYA’DA ETKİLERİ,

-Cinayet ve orta çaplı deprem riski.
-Maden Ocakları ile ilgili gelişmeler
-Su baskınları, doğal gaz zehirlenmeleri, sel gibi afetlere açık zaman.
-Nefret suçlarının ortaya çıkabilme olasılığı
-Kimyasal maddeler ve kimyasal silahlarla ilgili gelişmeler ve nükleer santral ile ilgili problemler.
-Cerrahlar, cerrahi gelişmelerle ilgili bilgilerin ortaya çıkması
-Tıp alanında yenilikler
-Mafya, genelevler, cinsellik işçisi olanlarla ilgili konuların gündemde olması.
-Sanatçı ölümleri

SAĞLIK ANLAMINDA
-Cinsel bölgeler, üreme organları, sinir sistemi, kas iskelet sistemi problemleri, diş hastalıkları ve ruhsal problemlere yatkın zaman.

YENİAY ZAMANI YAPABİLECEKLERİNİZ
-Şifacıya, spiritüel öğretmene başvurmak,
-Enerji çalışmaları uygulamak
-Tıp alanına başvurmak,
-Psikolog, psikiyatristler ve danışmanlardan destek almak
-Medyumlarla görüşmek
-Cerrahi işlemleri yaptırmak
-Kendinizi her koşulda daha iyi ifade etmeye çalışmak
-Kin, nefret, öfke ve hırs duygularından arınmaya niyet etmek
-Manevi gücünüzü keşfedeceğiniz aktivitelere başlamak
-Olan her ne ise gerçekle yüzleşmek
-Ölümün bir son olmadığı idrakine varmak, yaşam ve ölüm döngüsü üzerine düşünmek..
-Çalışma hayatınızda varolan problemlerle yüzleşerek, gerekirse bazı insanları yaşamınızdan çıkarmak.
-Ortaklık, evlilik, ikili ilişkiler geliştirmek
-Kazalara karşı dikkatli olmak.

17 Kasım 2016 yüzyüze ve 16 Kasım 2016 uzaktan başlayacak Astroloji Eğitimi Sertifika programı ile ilgili bilgi almak veya danışmanlık soruları için "didemsarman@yandex.com" adresine mail atabilirsiniz.

KOÇ
Yeniay sizin ruhsal dönüşüm, manevi olarak güçlenme, finansal konular, burs, nafaka, miras, başkalarından gelen gelirler, sırlar ve spiritüel eğilimler alanınızda gerçekleşiyor. Hafta genelinde maddi olarak beklediklerinizi elde edebilirsiniz, ancak diğer yandan hayatınızda daha önce fark edemediğiniz sırlar ve göremedikleriniz aydınlanıyor olacak. Ameliyatlar, ruhsal ve bedensel şifa için uygun zamandasınız. İlişkilerinizde iletişiminizi sabit tutmalı ve olaylar karşısında tavır almak yerine, daha sakin ve kendinizi gözeten bir davranış modeli ile yaklaşmayı tercih etmelisiniz. Bekar olanlarınız bu süreçte yeni insanlarla tanışabilir ve flört edebilirsiniz. Sağlık alanınızda beslenme düzeninize ve bağırsak bölgenize dikkat etmeniz faydalı olacak.

BOĞA
Yeniay sizin ikili ilişkiler, yakın dostluklar, evlilik ve partnerlik alanınızda gerçekleşerek, hafta genelinde yakın ilişkilerinizi yeniden gözden geçirmenizi ve düzenlemenizi sağlıyor olacak. Hafta genelinde ilişkilerinizdeki dengeyi daha iyi sağlamanız gereken koşullar varken, yaşamınızda size katkı sağlamayan insanları da kesin bir şekilde hayat yolunuzdan çıkarıyor olacaksınız. Bu süreçte sağlığınıza dikkat etmenizi önermekteyim. Bekar olanlarınız için yeni flörtler ve tanışmaları gündeme getiren bu dönemde, gereksiz olan herkes yaşamınızdan giderken, uzun vadede sizi mutlu edecek insanlar yaşamınıza katılıyor olacak. Avukatlara, danışmanlara başvurmak için de ideal zamandasınız.

İKİZLER
Yeniay sizin iş hayatı, günlük rutin işler, sağlık, yanınızda çalışanlar, yardımcılarınız ve evcil hayvanlarınızı etkiliyor olacak. Olasılıkla hırs yaptığınız veya uzun zamandır içinize attığınız konuların aniden patlaması ve bunların sağlığınıza yansıma ihtimali de sözkonusu olacağı için, haftayı mümkün olduğunca sakin ortamlarda, pozitif enerjili insanlarla geçirmeye çalışmanız işinize yarayacak. Bu süreçte sanatsal faaliyetler, yaratıcılık gerektiren işlerden faydalanmak ruhunuza iyi gelecek. Çalışma ortamınızda sizinle sorunu olan insanları daha rahat algılayabileceğiniz bu dönemde gücün sizde olduğunu unutmayın ve ilk olayda panik olmayın. İkili ilişkilerinizde iletişim testlerinin devam ettiğinin bilincinde olun ve toleransınızı arttırmaya çalışın. Artık dengeleyemediğiniz durumlar varsa da, yollarınızı ayırma kararı alacağınızın bilincinde olun. 

YENGEÇ
Yeniay sizin aşk hayatı, çocuklar, eğlence, flörtler, tatiller, reklam ve tanıtımlar alanınızda gerçekleşiyor. Hafta genelinde özel hayatınız ve çocuklarınızla ilişkilerinizde alt tabanda yatan olası sorunlarla karşılaşacağınız bir nevi aydınlanma dönemi yaşıyor olacaksınız. Bekarsanız sizi çok tutkulu bir ilişkiye çekebilecek olan bu zaman diliminde, yaşamınızda ya hep ya hiç mantığı ile hareket edecek, görüştüğünüz insanlarla daha derin bağlar kurmayı arzuluyor olacaksınız. Ancak ilişkisi devam edenleriniz için bu süreç, sırların ortaya çıkabileceği ve olasılıkla sorunlarla yüzleşilmeye hazır olunması gereken bir zamanı anlatıyor olacak. Bu süreçte çocuklar alanınız etki altında olduğu için onlarla ilgili gelişmeler de yine sözkonusu olabilecektir. Sizin gibi hisleri ile yaşayan insanların, en ufak olumsuz duygusu, karşı tarafa hemen geçtiği için, hafta genelinde daima iyi düşüncede ve iyi eylemde kalın. 

ASLAN
Yeniay sizin aile, yuva, yerleşim, aile büyükleri ve ruhsallık alanınızda gerçekleşiyor. Hafta genelinde ruhsal olarak çok güçlü olacağınızın farkında kalın ve her olayda kendinizle yüzleşmeyi tercih edin. “Bu bana ne hissettirdi, bu benim için gerçekten iyi mi..” sorularını kendinize sıklıkla tekrarlayın, çünkü bu süreçte kendinize en iyi gelen kişi yine siz olacaksınız. Özellikle aile ve yakınlarınızla ilişkilerinizde daha önceden göremediğiniz konuların farkına varacağınız bu dönemde, yakınlarınız ve arkadaş çevrenizle ilgili sorunlar size yansıyabilecek. Dolayısıyla en temelde yatan ihtiyaçlarınızla yüzleşecek ve yaşamınızdaki insanları en yakından en uzağa dek yeniden sıralandırıp, ilişkilerinizi buna göre belirliyor olacaksınız. Evinizin doğalgaz ve su sistemlerini kontrol ettirmeniz olası sorunları engellemek açısından faydalı olacaktır.

BAŞAK
Yeniay sizin kardeşler, akrabalar, yakın çevre, trafik, seyahatler, eğitim öğretim, yazılı ve sözlü iletişimi ilgilendiren alanınızda gerçekleşerek hafta genelinde yakın çevrenizle olan ilişkilerinizi testten geçiriyor olacak. Bu süreçte yakınlarınızla ilişkilerinizde daha önceden göremediklerinizi görebilir, ilişkilerinizi buna göre yeniden düzenleyebilirsiniz. Önemli haberler alacağınız bu süreçte aslında sizden habersiz hiçbir şey olmuyor olacak. Görüşmeleriniz, anlaşmalar ve teklifler açısından ideal olan ve size fırsatlar veren bu süreçte, zihninizde korku ve kaygı biriktirmeyin ve intikam, hırs, nefret duyguları ile hareket etmemeyi tercih edin. Sağlık durumunuza özen gösterin ve özellikle ruhsal sağlığınıza önem verin. Aşk duygusunu hissedebileceğiniz tanışmalar yaşayabileceğiniz bu süreçte, evlilik, ortaklık ve ikili ilişkilerde uzun vadeli, temeli sağlam yeni oluşumlara girebilirsiniz.

TERAZİ
Yeniay sizin parasal kaynaklar, yetenekler, kendinize verdiğiniz değer ve finansal işleriniz alanında gerçekleşiyor. Hafta genelinde yaşamınızda para konuları önplana çıkarken bu zaman diliminde arkadaşlarınız ve topluluklarla oluşabilecek sorunlara karşı dikkat etmeniz ve yaşamınızda her ne olursa olsun kendi değerinizi sürdürmeniz önemli olacak. Bir şekilde bu hafta sırlara vakıf olabilecek, daha önceden bilmediğiniz gerçeklerle de yüzleşme imkanı bulabileceksiniz. Özellikle eş ve yakın dostlarla iletişimde daha dengeli davranılması gereken Yeniay haftasında iş hayatınızda beklediğiniz bir gelişmeyi yakalayabilecek, iyi ve güçlü görüşmeler, anlaşmalar yapabileceksiniz. 

AKREP
Yeniay sizin toplum içindeki tavır ve davranışlarınız, bedensel ve ruhsal sağlığınız, yaşam enerjiniz ve ilişkilerinizdeki bakış açınızı ilgilendiren alanınızı etkiliyor olacak. Hafta genelinde öncelikle sağlığınıza oldukça dikkat etmeli, hiçbir şeyi stres yapmamalı ve “bırakabilmeyi” öğrenmelisiniz. Size yük olan, zarar veren, kısıtlayan, engelleyen her durum, duygu ve olay ile artık vedalaşmaya niyet edin ve huzura bu süreçte kucak açmayı tercih edin. Özellikle en yakınlarınızla ilişkilerinizi ciddi testlerden geçirecek olan bu süreç, güç dengelerini sizden tarafa kaydıracağı için, size olumsuz etki eden her şeyi keskin bir şekilde bırakmayı tercih ediyor olacaksınız. Bu zaman dilimi aynı zamanda iş hayatınız açısından destekleyici ve yeni başlangıçlara açık bir süreci vurguluyor.
YAY
Yeniay sizin kayıplar, ruhsallık, rüyalar, iyileşme, şifa ve gizli düşmanlar alanınızda gerçekleşiyor. Bu hassas süreçte yaşamınızda size zarar veren duyguları ve insanları daha rahat keşfedebilecek, yaşamınıza yeniden yön veriyor olacaksınız. Özellikle kötü niyetli düşünmemeniz ve kötü niyetli adımlar atmamanız gereken bu süreçte, niyetinizi ve davranışlarınızı olumlu ve iyimser tutmak size çok iyi gelecek. Yeniay ruhsal ve bedensel olası rahatsızlıklarınıza şifa vermek üzere çalışıyor olacağı için, kendinize bir iyileşme süreci tanıyabilir, sessiz sakin ortamlarda bulunup, ruhsal olarak sizi rahatlatan çalışmalar yaparak bu süreci faydalı geçirebilirsiniz. Özellikle enerji çalışmaları, meditasyonlar ve kendinize göre yapacağınız niyetler bu süreçte daha etkili olacak. Hafta genelinde patronlar, aile büyükleri, resmi kurumlarla ilgili sorunlar geçici olarak yansıyabilir. 

OĞLAK
Yeniay sizin arkadaşlıklar, gelecek planlarınız, projeler, topluluklar ve kariyer gelirleri alanınızda gerçekleşiyor olacak. Yeniay haftasında arkadaş çevresi ve gruplarla ilgili sorunlar ön plana çıkarken, hayatınızdan bir arkadaşınızın çıktığını gözlemleyebileceksiniz. Güçlü projelerin içinde yer alma, geleceğe yönelik önemli kişilerden destek alma ve iş hayatınızda öne çıkma şansınız var. Hayatınızdaki insanlar, özellikle yakın ilişkileriniz bu zaman diliminde kendilerini agresif ve beklenmedik tepkilerle ifade edebilir, yaşamınızdan uzaklaşmak isteyebilirler. Bu noktada onlar sizin geleceğinizde olacak mı yoksa olmayacak mı bunun kararını siz veriyor olacaksınız. Hafta genelinde sinir sisteminizi korumanız ve sakin ortamlarda yer almanız size iyi gelecek.

KOVA
Yeniay sizin kariyer, aile büyükleri, sizden yaşça büyük kişiler ve yaşam hedeflerinizi ilgilendiren alanınızda gerçekleşiyor olacak. Hafta genelinde kariyer alanınızda olası sorunları görüp gözlemleyeceğiniz, patronlar, aile büyükleriniz ve sizden yaşça büyük kişilerle ilişkilerinizde alt yapıda var olan olası sorunların bir bir ortaya çıkacağı bir süreç yaşıyor olacaksınız. Yine de bu zaman dilimi bir yandan sorunlara sebep olurken, diğer yandan toplum içinde kendinizi çok güçlü ve karizmatik ifade etmenize sebep olacak ve güçlü iş bağlantıları kurmanıza da yardımcı olmaya çalışacak. Yeniay’ın en kritik noktalarından biri ise şüphesiz ikili ilişkiler alanınızda gerçekleşiyor. Uzun zamandır sorunlu giden ilişkilerinizi çok net bir şekilde noktalama kararı alabileceğiniz bu zaman diliminde, kararlarınızda çok net ve güçlü olan taraf olacaksınız. 

BALIK
Yeniay sizin davalar, yurtdışı bağlantılı işler, seyahatler, eş ve yakınlarla iletişim, eğitim öğretim hayatınız ve hukuksal konuları ilgilendiren alanınızda gerçekleşiyor. Hafta genelinde hukuksal konulardaki işlerinizi tamamlayabilir, alt yapıda varolan sorunları daha net gözlemleyebilirsiniz. Dostlarınız ve yakınlarınızla iletişiminizde problemleri ortaya koyarak, daha gerçekçi gözlerle yaklaşmanızı isteyen bu süreçte, umudunuzu koruyun ve kimsenin enerjinizi düşürmesine izin vermeyin. Özellikle bir yolculuk, yeni başlayan bir kurs veya eğitim size kendinizi daha iyi hissettirebilir. Öğretmenlerinizle ve yakınlarınızla iletişiminizi dengede tutmanız gereken olan bu zaman diliminde, esasen hoşögürülü, merhametli ve her şeye rağmen seven ve kollayan taraf olacaksınız. 

Didem Şarman 
Kitabımı tüm kitapçılar ve D&R larda bulabilir, www.inkilap.com adresinden sipariş de verebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder