30 Ocak 2015 Cuma

4 Şubat 2015 Aslan Burcunda Dolunay

4 Şubat 2015 Saat 01.09’da Aslan burcunda bir Dolunay meydana geliyor ve etkilerini artı eksi dört günde yoğun olarak hissettiriyor.

Son zamanlarda epey zorlu enerjilerin içinden geçmekteyiz. Özellikle iş ilişkileri başta olmak üzere birçok kişinin özel hayatı da epey karışmış durumda. Tam da bu vesile ile Merkür Retro’nun 11 Şubat’ta sona ereceğini ancak durağan günlerle birlikte 14 Şubat itibari ile tamamen etkisini yitireceğini söyleyebilirim. 

Merkür Retro ve Merkür’ün Güneş tarafından yandığı bu zamanda, neyse ki Balık burcunda ilerleyen Venüs, Neptün ile birlikte sevgi ve evrensel bir bakış açısını desteklemeye devam ederek, şartların iyi niyet, merhamet, sevgi ve aşk ile düzelebileceğini gösteriyor. Ancak bu süreçte sadece bir diğeri ile birlikte olmak adına kendi karakterinizden vazgeçmemeniz ve size çok ters gelen şeyleri bile bile kabul etmemeniz hayati önem taşıyor. 

Aslan burcundaki Dolunay hafta genelinde olumlu etkilerle yaşamınıza yardımcı olacak gibi görünüyor. Yaşamınızda aşk, cesaret, yönetme gücü ve hayranlık bu süreçte öne çıkarken, Dolunay ile kavuşum halinde olan Jüpiter, bu sürecin sizin “inançlarınız” üzerinde iyileştirici bir etkisi olduğunu gösteriyor. Yani bir düşünün “neye veya kime inancınız” eksildi.. İşte bu hafta boyunca o konu ile ilgili önce kendinize ardından konunun içeriğine olan inançlarınız artacaktır.

Bu süreçte devam eden işlerinizden karlı ayrılmanız sözkonusu olacak ve iyi teklifler de gündeme gelebilir, ancak Merkür retro sürecini unutmayın ve hem iş hayatınız da hem de özel yaşamınızda “yeni” bir girişim için 14 Şubat sonrasını kullanmayı tercih edin.

Bu süreç kalp rahatsızlığı ve omurga problemlerini tetikleyebileceği için, böyle bir rahatsızlığı olanların ilaçlarını almaları, doktor kontrollerini aksatmamaları önemlidir.

Bu Dolunay haftasını 14 Şubat sonrası yapacaklarınız için bir hazırlık ve ön görüşmeler dönemi olarak belirlerseniz sizin için her şey harika gidecek ! Zira hafta genelinde beklenmedik sürprizler, yeni teklifler ve mutlu edecek olaylar gündemde olacak.

Dolunay’ın kavuşum yaptığı sabit yıldız, koruyucu olmakla yakından ilişkili.. Sevdiklerimizi, değerlerimizi, hayatımızdaki insanları koruyup kollamak, onlara sahip çıkmak ve dört elle sarılmak için harika zamanlama olacak.

Sahne sanat işleri ile uğraşanların yaratıcılığının artacağı bu dönemde, güzellik ve bakım işleri de gayet başarılı olacaktır. Yani imaj yenileme, güzelleşme, tarzınızla ilgili değişiklikleri destekleyen bir süreçteyiz.

Koç Burcu veya Yükselen Koç Burcu iseniz, bu Dolunay size kesinlikle “aşk” duygusunu yoğun yaşatacak. Üstelik her açıdan şanslı bir haftaya giriyorsunuz. Yeni teklifler, görüşmeler gündeminizde olacaktır. Eğlence yerlerinde bulunmak, keyifli yolculuklara çıkmak, spor yapmak, çocuklara vakit ayırmak ve özel yaşamınızdaki harika gelişmeleri deneyimlemek için işte güzel bir hafta önünüzde duruyor. İkili ilişkilerinizde birden fazla kişi karşınızda olabilir ve devam eden ilişkilerinizde bir kutlama kararı alabilirsiniz.

Boğa burcu veya Yükselen Boğa burcu iseniz, bu dolunay size öncelikle ruhsal olarak huzur ve mutluluk getirirken, aile ilişkilerinizde artan sevgi sizi epey mutlu edecek. Daha geniş bir alanda yaşamayı düşünebilir, ailenize yeni bir birey katıldığını öğrenebilir, ailenizle yardımlaşabilir ve evle ilgili işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Hafta genelinde finansal olarak artılarınız da sözkonusu olacak. Finansal olarak beklentileriniz karşılanırken, moral olarak yüksek bir zamanda olacaksınız.

İkizler burcu veya Yükselen İkizler Burcu iseniz, bu dolunay size harika bir teklif getirecek gibi görünüyor. Beklediğiniz haberlerin size ulaşacağı bu hafta, yakın çevre ilişkilerinizden destek görecek, özel yaşamınızda keyifli diyaloglar gerçekleştirecek ve maddi manevi sizi memnun eden bir teklif alabileceksiniz. İlişkilerde geçmiş problemlerinizin tekrarlanmasına dikkat edin ve eski konuları açmamaya çalışın.

Yengeç burcu veya Yükselen Yengeç Burcu iseniz, bu dolunay size sahip olduklarınıza şükretmenizi sağlayacak bir enerji gönderiyor. Maddi manevi doyum hissedeceksiniz ve sevdiklerinizden keyifli bir armağan alabileceksiniz. Alım satım işlerinizde gelişmeler olsa da, Merkür Rx sürecini unutmayın. Eğitimlerde yer almak, seyahat etmek ve sevdiklerinizle görüşmeler yapmak için bu dolunay size çok iyi gelecek. Parasal olarak şans elde ettiğiniz bu hafta gelirlerinizi arttıracak bir durumla karşılaşabilir, sizin için değerli bir hediye alabilirsiniz.

Aslan burcu veya Yükselen Aslan Burcu iseniz, bu dolunayın sahnede olan ismi olarak, görünür görünmez yerlerden şans elde edecek, haftanızın çok keyifli geçtiğine şahit olacaksınız. Çocuk sahibi olmak isteyenler için olumlu haberler getirebilecek olan bu süreçte, ilişkilerinizde mutlu olacak, size iyi hissettirecek görüşmeler yapacak ve karlı, kazancınızı etkileyecek birtakım tekliflerle karşılaşacaksınız. Güzelliğinize güzellik katacak olan bu haftayı bir hediye gibi değerlendirebilirsiniz.

Başak burcu veya Yükselen Başak Burcu iseniz, bu dolunay size şifa, iyileşme, karmik olaylar ve ruhsal dünyanızın zenginleşmesi gibi etkiler sunuyor olacak. Tek başınıza kalarak ruhsal olarak dinlenmeye çekilebilir, yaşamınızda geçmişten bugüne getirdiğiniz birtakım olayları iyileştirebilirsiniz. Manevi yönlerinizin ve rüyalarınızın öne çıkacağı hafta genelinde, spiritüel çalışmalar, dualar size çok yardımcı olacak. Bu hafta geçmişten tanıdığınız birisi ile yeniden kontak kurmanız sözkonusu olacak

Terazi Burcu veya Yükselen Terazi Burcu iseniz, bu dolunay size geleceğe yönelik bir hayalinizin gerçekleşmesi ile ilgili fırsatlar sunuyor olacak. Çocuklar, topluluklar ve iş hayatınızla ilgili son derece olumlu etkiler sunan ve yeni teklifler almanızı sağlayacak olan bu hafta, etkinliklerde yer almak, tanıtımlara gitmek, toplantılar yapmak ve size sunulan teklifleri değerlendirmek için ideal zamanda olacaksınız.

Akrep Burcu veya Yükselen Akrep Burcu iseniz, bu dolunay size her şekilde ve her şartta toplum içinde kendi enerjinizi üst düzeyde sergilemeniz ve ışığınızı diğerlerine yansıtmanızı sağlayan etkiler gönderirken, patronlarınız, aile büyükleriniz ve resmi kurumlardan destek göreceksiniz. İlişkilerinizi iyileştirmek ve geliştirmek için etkili olacak olan bu hafta, kariyer konusunda harika fırsatlarınız olacak. Dolunay haftası boyunca gittiği her yere şans ve bolluk götüren, girdiği her ortamda fark edilen ve iş ilişkilerinde iyileşme yaşayan biri olarak, epey sevineceksiniz.

Yay Burcu veya Yükselen Yay Burcu iseniz, bu dolunay size ilişkiler ve eğitim alanınızda harika fırsatlar sunuyor olacak. Eğitiminiz ve öğretmenlerinizle ilişkilerinizin olumlu olarak vurgulandığı bu hafta, seyahatler, basın yayın, partnerle iletişim ve haberleşme konularında fırsatlarınız olacak. Özellikle ilişkisi devam edenleriniz, partnerinizden güzel bir teklif alabilir, olumlu görüşmeler yapabilirsiniz. Nikah, düğün ve evlilikleri destekleyen ve bunlara ortam hazırlayan bu hafta, iş ve özel yaşamınızda yapacağınız görüşmeler sayesinde fırsatlar elde edecek, hayata dair umutlarınızı arttıracaksınız.

Oğlak Burcu veya Yükselen Oğlak Burcu iseniz, bu dolunay size beklediğiniz toplu paralar konusunda epey bir fırsat veriyor. Miraslar, toplu paralar, çekiliş, ikramiye, nafaka gibi konularda şanslı olduğunuz hafta genelinde, olası ameliyatlarda başarı elde edecek, hayatınızda sır kalmış bir konuyu aydınlatmanın ve gizli bilgileri öğrenmenin sevincini yaşayacaksınız. Diğer yandan eş ve partnerlik ilişkileriniz size tam anlamı ile duygusal doyum yaşatabilir, yeter ki anlık heveslerden uzak durun ve gizli ilişkilere meyil etmeyin. Özellikle maddi açıdan şanslı bir haftadasınız.

Kova Burcu veya Yükselen Kova Burcu iseniz, bu dolunay size ikili ilişkiler alanınızda harika bir ilerleme vaad ediyor. Eğer ilişkisi olmayan bir Kova iseniz, önümüzdeki hafta birden fazla kişi ile tanışma şansınız çok yüksek, ancak Merkür rx sürecini aklınızda tutarak, 14 Şubat’a dek ilişkilerinizi ağırdan almanızı öneririm. İlişkisi devam edenlerde ise mutlu bir hafta gibi görünmesine rağmen, duyguların çok abartılabileceği bir süreçte olduğunuz için olası sorunlar büyüyecektir. En güzeli geçmiş konuları açmamanız ve içinde bulunduğunuz şartlara göre hareket etmeniz. Özellikle yakın dostlarınızdan, sosyal ortamlardan harika destekler bulacaksınız. İlişkiler alanınızda niyetinizin ciddiye gidişi görünmekte.

Balık Burcu veya Yükselen Balık Burcu iseniz, bu dolunay size günlük yaşamınızda kolaylık sağlayan, hediyeler ve armağanları kabul edeceğiniz, harika enerjisi ile destek olan bir görünümde olacak. Hafta genelinde iş hayatınızda küçük büyük fırsatların olacağı, elde etmek istediğiniz bir konuda başarı sağlayacağınız, sosyal ortamlardan fayda elde edeceğiniz, hayatınızda inanç, bolluk ve bereket enerjisinin arttığı bir zamanda olacaksınız. Sağlığınızda giderek artan bir iyileşme ve moral durumunuzun yüksek olacağı bu süreçte, ilişkiler konusunda yeni başlangıçlara açık bir ruh halinde olacaksınız. 

Didem ŞARMAN

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder